księga gości weselnych
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 pomysłów na księgi gości weselnych

Księga gości weselnych to nie tylko miejsce, w którym uczestnicy przyjęcia mogą pisemnie podziękować za zabawę i złożyć życzenia Młodej Parze. To przede wszystkim doskonała pamiątka, która po latach będzie przypominała ten ważny, jeden najpiękniejszych dni w życiu. Jeżeli szukacie pomysłów na tego typu księgi, mamy dla Was kilka propozycji, które możecie dopasować do charakteru przyjęcia weselnego.

Na początek proponujemy księgę białą, klasyczną, w eleganckiej oprawie, która idealnie wpasuje się w typowo weselny klimat.

księga gości weselnych - biała klasyczna

Podobnie jak ta księga, również w białej oprawie, z dodatkowym motywem serca będącym symbolem miłości, jaką darzą się Państwo Młodzi.

księga gości weselnych - biała z sercem

Możemy też odbiec od klasycznej bieli i wybrać księgę gości w różowym kolorze, dodatkowo ozdobioną elegancką kokardką. Z pewnością rzuci się ona w oczy gości i zachęci ich do pamiątkowych wpisów.

księga gości weselnych - różowa

Dla lubiących naturalne klimaty mamy tę księgę, z okładką wykonaną z grubej tektury z ozdobą w formie koronki.

księga gości weselnych - natural

Na koniec proponujemy coś dla osób lubiących klimaty vintage. Ciekawa, rzucająca się w oczy księga gości weselnych obłożona jutą i ozdobnymi kwiatkami. Fajny i charakterystyczny pomysł.

księga gości weselnych - vintage

Księga gości weselnych może przybrać różne formy, a jej wybór w dużej mierze zależy od naszego gustu oraz stylu, w jakim zamierzamy zorganizować przyjęcie weselne. Powyższe pomysły, a także inne propozycję ksiąg, w których goście mogą napisać kilka słów skierowanych do Młodej Pary znajdziecie w naszym sklepie. TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!