banery ślubne
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

6 pomysłów na charakterystyczne banery ślubne

Miejsce dla Młodej Pary powinno być odpowiednio oznaczone i wyeksponowane. W końcu to wokół nich toczy się całe, weselne przyjęcie i to dla nich zjawiają się goście świętujący tę ważną uroczystość. Jeżeli zatem chcecie nieco wyeksponować Nowożeńców, prostym i efektownym sposobem mogą się okazać banery ślubne. Zobaczcie kilka naszych propozycji tego typu dekoracji, które z łatwością dostosujecie do stylu i charakteru wesela.

Na początek proponujemy bardzo klasyczny baner SERCE WESELNE z symbolem miłości na białym tle oraz miejscem na imiona i nazwisko Młodej Pary. Elegancko, gustownie i z klasą.

banery ślubne - serce weselne

Możemy też postawić na nieco ciemniejszy, bardziej wzorzysty, ale również delikatny baner GOŁĘBIE, z motywem tych ptaków, które również kojarzą nam się z gorącym i romantycznym uczuciem.

banery ślubne - gołębie

Ciekawą propozycją jest także pastelowy baner ślubny w PASKI, który odpowiednio wyeksponowany będzie się bardzo fajnie prezentował na weselnej sali.

banery ślubne - paski

Dla osób lubiących klimaty retro mamy z kolei baner SERCE z charakterystycznymi, męskimi i kobiecymi atrybutami, który wygląda tak, jakby został odbity na kawałku tektury …

banery ślubne - serce

… lub baner JUST MARRIED, który z kolei przypomina metalową tabliczkę, tyle, że zamiast ostrzeżenia mamy tu imiona i nazwisko Młodej Pary.

banery ślubne - just married

Na koniec jeszcze raz wracamy do bardziej klasycznych wzorów i proponujemy baner WAŻNA DATA, tym razem ze złotym motywem.

banery ślubne - ważna data

Powyższe pomysły na banery ślubne, a także wiele więcej dekoracji i dodatków, które świetnie sprawdzą się podczas wesela znajdziecie na naszych stronach.

baner do sklepu

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!