pudełka-dla-gości-weselnych-suknia1
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

6 pomysłów na pudełka dla gości weselnych

Zobaczcie kilka naszych pomysłów na eleganckie i gustowne pudełka dla gości weselnych, które doskonale nadają się na drobne upominki. Ta forma podziękowania dla osób, które są z nami podczas jednego z najważniejszych dni w życiu staje się coraz bardziej popularna i z pewnością pomoże Wam zrobić dobre wrażenie na uczestnikach weselnej zabawy.

Zaczynamy od pudełeczka w kształcie serca, które jest symbolem miłości, zatem doskonale sprawdzi się podczas romantycznej okazji, jaką jest wesele.

pudełka dla gości weselnych - serce

Ciekawą propozycją jest również pudełko nawiązujące do weselnej sukni, dzięki któremu goście cały czas będą odczuwać obecność Panny Młodej 🙂

pudełka dla gości weselnych - sukniapudełka dla gości weselnych - suknia

Analogicznie sprawa będzie wyglądać w przypadku pudełka w kształcie eleganckiego fraka z muszką, symbolizującego Pana Młodego.

pudełka dla gości weselnych - frak

Na weselnych gościach spore wrażenie powinny również zrobić drobne upominki umieszczone w delikatnych pudełkach z ornamentową rozetą, która przyciąga wzrok i nadaje temu wyjątkowemu opakowaniu pewnej lekkości.

pudełka dla gości weselnych - rozeta

Ostatnio sporą popularnością cieszą się także wesela w stylu vintage. Jeżeli decydujecie się wybrać dekoracje nawiązujące do tego klimatu, z pewnością przydadzą się Wam te pudełka dla gości, które będą się świetnie prezentować na stole.

pudełka dla gości weselnych - vintage

Na koniec proponujemy pomysłowe i proste do złożenia pudełka w kształcie krzesła, na których możecie umieścić wizytówki poszczególnych uczestników zabawy.

pudełka dla gości weselnych - krzesło

Powyższe pomysły na pudełka dla gości weselnych, a także wiele innych akcesoriów, które zostały stworzone z myślą o tego typu wyjątkowych okazjach znajdziecie na naszych stronach. Zapraszamy!

baner do sklepu

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!