piosenki dla rodziców
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

6 pomysłów na weselne piosenki dla rodziców

Podziękowanie dla rodziców to jeden głównych punktów przyjęcia weselnego. Zawsze jest to chwila wzruszająca i chcemy, by była wyjątkowa. Jeżeli zastanawiacie się, jaki utwór wybrać, by podkreślić ten ważny moment i zadbać o odpowiednie przesłanie, mamy dla Was kilka pomysłów na piosenki dla rodziców, które świetnie pasują na tego typu okazje.

Zaczynamy od weselnej klasyki. Niektórzy uważają, że jest to utwór zbyt ograny, a inni nie wyobrażają sobie wesela bez tej piosenki. Chodzi oczywiście o „Cudownych rodziców mam” w wykonaniu Urszuli Sipińskiej.

YouTube Preview ImageKolejny utwór nie odnosi się bezpośrednio do rodziców, ale według wielu świetnie pasuje do tej chwili, to Anna Jantar i „Radość najpiękniejszych lat”

YouTube Preview ImageCiekawą propozycją jest również „Nie ma jak u mamy” w wykonaniu Wojciecha Młynarskiego. Co prawda piosenka mówi tylko o jednym z rodziców, ale za to świetnie oddaje klimat ciepłego, rodzinnego domu.

YouTube Preview ImageJeżeli chcecie potraktować sprawę z lekkim uśmiechem oraz humorem znanym z Kabaretu Starszych Panów, proponujemy utwór, który rodzice z pewnością znają, czyli „Rodzina”

YouTube Preview ImageMożecie też nieco podkręcić tempo i wybrać pozytywny kawałek w stylu reggae. Odpowiednim wyborem może być w tym przypadku Mesajah i „Tylko raz dane”

YouTube Preview ImageNa koniec proponujemy coś po angielsku – rodzinny, taneczny kawałek Sister Sledge „We are family”.

YouTube Preview ImageWybór piosenki dla rodziców, która pozwoli nam podziękować im za trud wychowania nie jest zbyt łatwy, ale możliwości jest wiele. Najważniejsze, by był to utwór płynący z Waszego serca, w Waszym stylu i z przesłaniem, które w jasny sposób dotrze do adresatów i reszty gości.

Przygotowujecie się do wesela? Jeżeli szukacie dekoracji, dodatków i gadżetów idealnych na tę okazję, zapraszamy na nasze strony.

baner do sklepu

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!