winietki na kieliszki
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Eleganckie winietki na kieliszki – 5 naszych propozycji

Winietki na kieliszki są świetną alternatywą dla klasycznych wizytówek weselnych. Bardzo dobrze się prezentują, są eleganckim elementem dekoracji stołu, a także przyciągają wzrok i robią niezłe wrażenie na gościach. Jeżeli szukacie tego typu rozwiązań, mamy dla Was kilka propozycji, które powinny spełnić Wasze oczekiwania.

Zaczynamy od winietki w kształcie serca, czyli symbolu miłości, z wyciętym ornamentem z motywem róży. Ciekawa propozycja w eleganckiej, rzucającej się w oczy i zarazem delikatnej formie.

winietki na kieliszki - serce

Kolejna propozycja to wizytówka z motywem motyla, który sprawia wrażenie, jakby dopiero co usiadł na kieliszku.

winietki na kieliszki - motyl

Jeszcze jedna skrzydlata winietka, tym razem w kształcie skrzydeł anioła, który z pewnością roztoczy swoją opieką Młodą Parę. Pomysł przyciągający wzrok i bardzo fajnie prezentujący się na szkle.

winietki na kieliszki - skrzydła

Podobnie zresztą jak wizytówka na kieliszek wyglądająca jak koliber, zapraszający gości do swoich miejsc przy stole.

winietki na kieliszki - koliber

Na koniec proponujemy winietkę z kolekcji Vintage Lace, również z motywem ptaszka, z charakterystycznym, precyzyjnym ornamentem wykonanym laserowo.

winietki na kieliszki - ptaszekTego typu, eleganckie winietki na kieliszki z pewnością przypadną do gustu gościom i rewelacyjnie będą się prezentowały na weselnych stołach, w ciekawy i zarazem dyskretny sposób informując uczestników przyjęcia o zaplanowanych dla nich miejscach. Powyższe pomysły oraz wiele innych propozycji bardziej lub mniej klasycznych wizytówek znajdziecie na naszej stronie, TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!