pomysły na tort weselny
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Nietypowe pomysły na tort weselny

Tort weselny to jedna obowiązkowych atrakcji przyjęcia, o które powinna zadbać Młoda Para. Sam wybór tego słodkiego wypieku pozostawia jednak dosyć spore pole manewru. Najczęściej decydujemy się na dosyć klasyczny tort, bez udziwnień, ale w tej kwestii możemy przecież nieco zaszaleć. Oto kilka pomysłów, które mogą zrobić wrażenie na weselnych gościach.

Zaczynamy od dosyć odważnego pomysłu. To już nie jest sam tort weselny – to cała konstrukcja, w której torty są jednym z elementów. Pokrojenie tego cuda wymaga dość sporego zaangażowania, ale ten widok z pewnością pozostanie w pamięci uczestników weselnego przyjęcia.

pomysły na tort weselny - konstrukcja

Można też postawić na wysokość. Tego typu tort również jest efektowny i zarazem trudny do pokrojenia. Najlepiej zacząć od szczytu, ale jak tam się dostać?

pomysły na tort weselny - wysoki

Z kolei ten tort weselny jest najprostszy do podzielenia. Składa się po prostu z wielu, niewielkich babeczek. Wygląda ciekawie i apetycznie. Świetny pomysł dla Młodej Pary, która chce uniknąć momentu krojenia tortu dla wszystkich gości.

pomysły na tort weselny - babeczki

A może bardziej zaszaleć i zaserwować gościom tort nietypowy, kolorowy i nieco szalony, który raczej nie kojarzy się z weselną klasą i elegancją, ale z pewnością będzie się odróżniał od innych wypieków na tę okazję.

pomysły na tort weselny - kolorowy

Jeżeli nadal nie możecie się zdecydować, zobaczcie filmik, w którym przedstawiono inne, bardziej lub mniej odjechane, unikalne i jedyne w swoim rodzaju pomysły na tort weselny.

YouTube Preview Image

Szukacie również dekoracji i dodatków na salę weselną? Zapraszamy na naszą stronę, TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!