jak przystroić samochód do ślubu
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Jak przystroić samochód do ślubu?

Auto, które wiezie Młodą Parę powinno być zadbane, eleganckie i odpowiednio udekorowane tak, by Nowożeńcy w tym ważnym dla nich dniu czuli się komfortowo. Szczegółowy dobór środka lokomocji oraz jego wystrój w dużej mierze zależy od ich gustu. Jeżeli jednak zastanawiacie się, jak przystroić samochód do ślubu, mamy dla Was kilka ciekawych porad i rozwiązań.

Nie przesadzaj

Oczywiście wszystko zależy od tego, jak duże wrażenie chcecie zrobić na swoich gościach, ale generalna zasada jest taka, by starać się nie przefajnować z dekoracjami. Pamiętajmy, że mają one stworzyć klimat elegancji i pewnej klasy, a nie bożonarodzeniowej choinki. Czasami wystarczy bukiet kwiatów przyczepiony do maski samochodu. Bardzo fajnie sprawdzają się również girlandy dekoracyjne. Przeważnie dobieramy kolory stonowane, jasne.

Jak przystroić samochód do ślubu - girlanda pompony

 

Jak przystroić samochód do ślubu - girlanda kremowa

Jak przystroić samochód do ślubu - girlanda biała


Tablice

Zamiast na kolejne, wymyślne dekoracje maski samochodu warto postawić na drobne, ale charakterystyczne dodatki. Z pewnością więc przydadzą się nakładki na tablice rejestracyjne informujące o tym, że to właśnie szczęśliwa Młoda Para podróżuje tym samochodem. Tego dnia z pewnością żaden policjant nie przyczepi się do zakrytej rejestracji 🙂

tablice rejestracyjne na ślub


Trochę hałasu

Jeżeli chcemy zwrócić na siebie uwagę w amerykańskim stylu, z tyłu samochodu możemy przypiąć sznur puszek. Wówczas z pewnością przyciągniemy wzrok wszystkich i zapewnimy sobie efektowny przejazd. Możemy doczepić standardowe puszki lub wykorzystać specjalne, ozdobne puszki weselne stworzone na tę okazję.

Jak przystroić samochód do ślubu - puszki weselne

Odpowiedź na pytanie, jak przystroić samochód do ślubu jest stosunkowo prosta – charakterystycznie, wyjątkowo, ale jednocześnie z klasą. Produkty, które pomogą Wam udekorować zarówno samochód, jak i sale weselną znajdziecie na naszej stronie, TUTAJ.

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Jak przystroić samochód do ślubu?"

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

Ważne, żeby nie przesadzić, bo co za dużo..
U nas była przepiękna dekoracja z białych kwiatów i wstążek. Była bardzo gustowna. Wykonała ją dla nas pracownia Aranżacje Kaja z Lublina. Jeżeli szukacie kogoś z ciekawymi pomysłami, to serdecznie polecamy.

wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!