1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Pudełko na koperty ślubne – 4 nasze propozycje

W Polsce stało się już pewną tradycją, by w prezencie ślubnym ofiarować Młodej Parze kopertę z oryginalnymi życzeniami i oczywiście pieniędzmi na nową drogę życia. Po ceremonii następuje ten moment, kiedy przyjmowane są upominki, więc by wszystko razem nie wylądowało niedbale rozrzucone w bagażniku drużby, warto wcześniej zadbać o odpowiednie pudełko na koperty ślubne. Możemy wybrać spośród bardzo różnych rodzajów tego typu produktów – oto kilka naszych przykładów.

Klasycznie i romantycznie

Na początek proponujemy klasyczne pudełko na koperty ślubne i życzenia od gości z motywem kwiatów róży – ciekawe, charakterystyczne dzięki detalowi w postaci splecionych obrączek i trwałe, o wymiarach 30x25x25 cm.

pudełko na koperty ślubne - róże

Kolejna propozycja, również z romantycznym motywem białych róż, w tym modelu ułożonych w kształt serca. Pudełko jest niewiele większe od poprzedniego, ma wymiary 30x30x30 cm.

pudełko na koperty ślubne - serce

Prosto i natualnie

Mamy w sklepie także coś dla tych, którzy lubią minimalizm, prostotę i naturę. Nadal jednak w nurcie romantycznego pudełka na koperty ślubne. Szare pudełko z koronką w surowym, ostatnio bardzo modnym stylu przełamanym delikatną, białą koronką. Wymiary tego modelu, to 24x24x24 cm.

pudełko na koperty ślubne - szare

Na koniec proponujemy pudełko na koperty ślubne, które jest nieco mniej poręczne niż pozostałe, za to z pewnością zrobi na gościach największe wrażenie, jest bowiem niezwykle efektownym gadżetem ślubnym. Delikatnie nawiązuje do stylu wiktoriańskiego. Ma kształt klatki dla ptaków, mocno rzuca się w oczy białym kolorem – może być pięknym elementem dekoracyjnym podczas ślubu i wesela. Wymiary tego pudełka w stylu vintage to 40x33x33 cm.

pudełko na koperty ślubne - vintage

Jak widać na powyższych przykładach akcesoriów na ślub, zwykłe pudełko na koperty ślubne może przybrać różne formy. Więcej nawet, może ono nawiązywać stylem do całej imprezy, nadać ton części bardziej oficjalnej i przede wszystkim pokazać waszą klasę przez podejście do detali. Najważniejsze jednak, by było dostosowane do gustu Państwa Młodych. Powyższe propozycje znajdziecie na naszej stronie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!