para młoda
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Zabawne gadżety do zdjęć ślubnych

Fotografie ze ślubu i wesela to dla Państwa Młodych, rodziny i przyjaciół ważna pamiątka tego wyjątkowego dnia. Chcecie, żeby były oryginalne, jedyne w swoim rodzaju – często będziecie do nich zaglądać wracając wspomnieniami do niezapomnianych chwil i doskonałej zabawy. Co zatem zrobić, by były one ciekawe, inne, a nawet nieco zwariowane?

Gadżety do fotobudki na ślubie

Ostatnio coraz bardziej popularne stają się zabawne gadżety do fotobudki, dzięki którym fotografie te nabierają nowego wymiaru. Zobacz kilka z naszych wielu propozycji tego typu produktów. Na początek rekwizyty, które powinny przypaść do gustu Młodym. Zwłaszcza kiedy mają oni poczucie humoru i wiedzą, jak się między sobą sprawiedliwie podzielić kartonikami DRUGA POŁOWA/LEPSZA POŁOWA.

gadżety do zdjęć ślubnych - druga i lepsza połowa

Kto w związku działa spontanicznie, a kto racjonalnie? Jedna strona jest spontaniczna i inspiruje szalonymi pomysłami, a druga stoi obiema nogami mocno na ziemi dbając o równowagę oraz porządek? Wcale nie musicie głośno odpowiadać na te pytania. Jeśli ktoś nie jest jeszcze pewien podziału ról i tego, jak rozkładają się siły w nowym małżeństwie, to tabliczka SERCE/ROZUM rozwieje wszelkie wątpliwości.

gadżety do zdjęć ślubnych - serce i rozum

Jeśli potrzebujecie jeszcze więcej inspiracji, to poniżej znajdziecie z pewnością coś odpowiedniego dla siebie. Rekwizyty do zdjęć należy przecież dopasować do stylistyki wesela i typu gości. Każdy będzie bawił się inaczej w określonym otoczeniu, dlatego warto dobrze rozpoznać potrzeby swoje oraz zaproszonych osób. Spójrzcie na kilka propozycji poniżej.

gadżety do zdjęć ślubnych

Niezbędne gadżety do zdjęć ślubnych

Gadżety z komiksu na zdjęciach

Mamy także coś dla fanów komiksów. Mamy coś dla Ciebie, by tekst na zdjęciu mówił więcej, niż nie jeden film. To gadżet do fotobudki  w postaci chmurek doskonale sprawdzą się one podczas sesji z udziałem Młodej Pary ale też z rodzicami i znajomymi. Możesz stworzyć w ten sposób własną opowieść ślubną, a nawet więcej. Istnieje możliwość wykonania przez Was ślubnej książki zdjęć z własną historią. Chmurki doskonale się tu sprawdzą dodając zabawne teksty. Rozpocznijcie zatem tworzenie swojej historii z tym prostym, a niezwykle efektownym gadżetem.

gadżety do zdjęć ślubnych - chmurki

Proponujemy też takie gadżety do fotobudki, które można rozdać gościom podczas przyjęcia weselnego. Zdjęcia zrobione z wykorzystaniem wielu kolorowych gadżetów w stylu POP ART z pewnością będą wyjątkowe i sprawią wiele frajdy uczestnikom sesji. Pomysłów na ich wykorzystanie znajdzie się mniej więcej tyle, ilu gości zaproszonych na przyjęcie. Będzie filmowo, komiksowo, a przede wszystkim nie będzie nudno, bo chodzi o doskonałą zabawę.

gadżety do zdjęć ślubnych - pop art

Z doświadczenia wiemy też, że wciąż dużą popularnością cieszą się wąsy na patyku, które odmienią każdego, dodając mu powagi lub wręcz przeciwnie – pokażą, że osoby, które dotąd uważaliśmy za stonowane i spokojne potrafią też się bawić. Tu można wykonać niepowtarzalne zdjęcia pokazujące znane nam dotąd osoby w zupełnie innym świetle. Może się okazać, że dostojny wuj, czy poważna ciotka odkryją w sobie nutę szalonego imprezowicza i wcale nie będzie w tym konieczny napój wysokoprocentowy.

gadżety do zdjęć ślubnych - wąsy

Powyższe gadżety do zdjęć ślubnych z pewnością przypadną do gustu zarówno Młodej Parze, jak i weselnym gościom, a sesja fotograficzna, z ich użyciem będzie doskonałą zabawą. Co więcej, aby dobrze się bawić nie będzie potrzebny wyrafinowany plan, nie musicie mieć głowy pełnej pomysłów. Zazwyczaj czas przygotowań do ślubu jest tak gorączkowy i pośpieszny, że trudno sobie wyobrazić samo przyjęcie. Młodzi są zestresowani i przejęci. Z naszymi gadżetami do fotobudki impreza rozkręci się sama, a wiele zdjęć z uda się w trakcie spontanicznej zabawy. Uwierzcie, pomysły pojawią się same w trakcie niej. Zarówno te gadżety wymienione w pomysłach powyżej, jak i inne foto rekwizyty znajdziecie na naszej stronie TUTAJ. Pozostaje tylko zrobić zdjęcie i dobrze się bawić. Ten piękny dzień pozostanie w Waszej pamięci i na wyjątkowych zdjęciach.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!