1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

4 piękne życzenia na pierwszą rocznicę ślubu

Życzenia na pierwszą rocznicę ślubu powinny być wyjątkowe i odpowiednio dobrane. Z jednej strony gratulujemy bowiem osiągnięcia pewnego etapu, z a drugiej chcemy życzyć jak najlepiej na niedawno rozpoczętej, stosunkowo nowej drodze życia. Jeżeli szukacie tego typu życzeń, mamy dla Was kilka propozycji, zarówno w formie klasycznej, jak i rymowanej.

W szczęśliwym małżeństwie jest pewność i zadowolenie, które nie ulegają zmianom. Z okazji pierwszej rocznicy ślubu życzymy Wam, by nadchodzące lata jeszcze bardziej zbliżały Was do siebie. Niech przyniosą Wam wiele radości, zdrowia i wewnętrznego spokoju.

Przesyłając gratulacje z okazji Waszej pierwszej rocznicy ślubu, życzymy Wam, abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce – zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć.

Z okazji Waszej pierwszej rocznicy Życzę miłości – ona się liczy. Jeśli będziecie ją pielęgnować Wszystkie swe troski możecie schować. Niech przyszłe lata będą wspaniałe, kochajcie siebie przez życie całe

Na drodze życia są światła i mroki, raz szczęście jasne, raz smutek głęboki. Ale gdy razem idzie się, we dwoje, łatwiej się znosi nawet ciężkie znoje. Więc w dniu Rocznicy życzę drogiej Parze, by życie jej dało wszystko, co w darze dać może: szczęście, pogodę radości, razem z uśmiechem wieczystej miłości.

Jeżeli znaleźliście odpowiednie życzenia na pierwszą rocznicę ślubu warto jest się zastanowić nad ich oprawą. Świetnym rozwiązaniem są w tym przypadku kartki personalizowane, które możecie dostosować do konkretnych osób. Jeżeli jesteście zainteresowani, zapraszamy TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz