etykiety na wódkę weselną
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

4 pomysły na etykiety na wódkę weselną

Alkohol jest przeważnie nieodłączną częścią wesela, a większość gości chce wypić toast za pomyślność Młodej Pary. Jeżeli stawiamy przy tym na mocne alkohole, warto wybrać charakterystyczne etykiety na wódkę weselną, które zwrócą uwagę gości i zapadną w ich pamięci. Mamy kilka propozycji tego typu produktów.Na początek proponujemy etykietę klasyczną i elegancką, z gotowym toastem, która przyklejona na przód butelki nada jej charakterystycznego, weselnego wyglądu. Jej wymiary to ok. 9,5cm x 12,5cm.

etykiety na wódkę weselną - klasyczna

Kolejna propozycja w podobnym klimacie, lecz o nieco innym kształcie i treści toastu. Jej wymiary to ok. 8cm x 7,5cm.

etykiety na wódkę weselną - deluxe

Możemy również pójść w etykiety na wódkę weselną o nieco rustykalnym charakterze. Niech zatem na stołach gości pojawi się Starostówka, która zarówno wyglądem, jak i treścią etykiet będzie namawiać do kolejnych toastów i dobrej zabawy. Komplet obejmuje naklejki na dwie strony butelek.etykiety na wódkę weselną - starostowkaNa koniec mamy propozycje zabawnych etykiet, które z pewnością rozbawią weselnych gości i wniosą na imprezę nieco luzu. Możecie zaskoczyć weselników wybierając etykiety nawiązujące do popularnych produktów, tyle, że przerobione na weselną modłę. Ciekawy i nietypowy pomysł, który z pewnością zostanie zapamiętany.

etykiety na wódkę weselną - śmieszne

Etykiety na wódkę weselną mogą przybrać różną formę i być dostosowane do stylu i charakteru, w jakim zamierzamy zorganizować przyjęcie. Powyższe propozycje, a także inne, podobne produkty znajdziecie na naszej stronie, TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz