dekoracje ślubne
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

4 subtelne dekoracje ślubne, które pomogą stworzyć odpowiedni klimat

Ślub to wyjątkowa chwila, którą powinniśmy przeżywać w wyjątkowych okolicznościach. Niezwykle ważne jest zatem miejsce, w którym odbywa się ceremonia oraz jego wystrój. W przypadku ślubu kościelnego mamy trochę ograniczone możliwości wystroju. Jeżeli zaś chodzi o ślub cywilny istnieje już możliwość wzięcia go poza Urzędem Stanu Cywilnego. Wówczas przydadzą się nam odpowiednie dekoracje ślubne.Tego typu dekoracje powinny być stonowane i eleganckie. Proponujemy więc np. dekorację sufitową z motywem serc i dzwonków. Jest to ozdoba delikatna i zarazem podkreślająca charakter uroczystości.dekoracje ślubne - sufitowaCiekawym pomysłem jest również girlanda papierowa z motywem gołąbków. Odpowiednio wyeksponowana doskonale sprawdzi się podczas ślubu.

dekoracje ślubne - girlanda

Możemy się również pokusić o cały zestaw dekoracji w kolorze białym, które z pewnością przydadzą się do wystroju miejsca, w którym Młoda Para powie sobie „tak”.

dekoracje ślubne - zestaw

Na koniec proponujemy sporych rozmiarów, papierową dekorację, która także może Wam się przydać do ozdobienia miejsca ślubu. Jest to dekoracja subtelna, która jednocześnie rzuca się w oczy, zatem bardzo dobrze pasuje na tego typu okazję.dekoracja ślubna luxTo tylko kilka naszych pomysłów na dekoracje ślubne, które pomogą Wam stworzyć odpowiedni klimat. Powyższe propozycje oraz wiele innych dekoracji i gadżetów idealnych na ślub oraz wesele znajdziecie na naszej stronie, TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz