balony na wesele
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 propozycji wyjątkowych balonów na wesele

Balony to jedne z najpopularniejszych dekoracji weselnych. Uznaje się, że jest to prosty i efektowny sposób na ozdobienie sali, w której organizujemy przyjęcie. Odpowiednio dobrane balony na wesele z pewnością nadadzą jej pewnego uroku i pomogą nam stworzyć odpowiedni klimat.Jeżeli chcemy, by była to dekoracja rzucająca się w oczy, warto wybrać balony foliowe, które po napełnieniu helem będą się pięknie unosiły w powietrzu. Może to być balon w kształcie butelki szampana, obrączki, sukni Panny Młodej lub samochodu nowożeńców. Pomysłów na tego typu balony jest wiele i z pewnością zwrócą one uwagę gości.

balony na wesele - nowożeńcy

Jeżeli stawiamy na balony klasyczne, lateksowe, również warto pomyśleć o ciekawych wzorach dostosowanych do stylu, w jakim organizujemy wesele. Jeżeli jest to przyjęcie eleganckie, w nieco surowym stylu, proponujemy jasne balony z delikatnym ornamentem.

balony na wesele - ornament

Podobne balony na wesele, tyle że ze złotym motywem świetnie sprawdzą się w przypadku, gdy do dekoracji wykorzystujemy inne dekoracje w tym kolorze.

balony na wesele - ornament złoty

Z kolei białe balony w czerwone serduszka bardzo fajnie pasują na salę, którą chcemy delikatnie ożywić.

balony na wesele - serduszka

Na koniec proponujemy pokaźnych rozmiarów balon o średnicy ok. 1 metra, który możemy wykorzystać zarówno jako dekorację, jak i jako balon wybuchowy, wypełniony np. płatkami róż.

balony na wesele - balon xxl

Balony na wesele mogą mieć różny charakter i powinny być dostosowane do pozostałych dekoracji. Powyższe propozycje oraz wiele innych balonów, które doskonale pasują do niejednej okazji znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz