życzenia na ślub
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

6 oryginalnych życzeń na ślub

Ślub to wyjątkowy dzień i okazja, by życzyć Młodej Parze wszystkiego, co najlepsze i życie w pełnym szczęściu i miłości. Możemy to zrobić w różny sposób, a nasze życzenia na ślub mogą być zabawne lub poważne, skomplikowane lub proste. Najważniejsze jednak, by był szczere. Oto kilka przykładów na oryginalne życzenie, które pomogą nam przekazać to, co chcemy.

Na drodze życia są światła i mroki, raz szczęście jasne, raz smutek głęboki, ale gdy razem idzie się we dwoje, łatwiej się znosi nawet ciężkie znoje.

Drodzy Państwo Młodzi! Niechaj los Wam sprzyja, niosąc powodzenie. Idźcie przez życie z dobrocią w sercu, otoczeni ludźmi, których kochacie. Obdarzajcie się nawzajem nadzieją, miłością i radością.

Szczęśliwa Młoda Paro Życzymy wam w uroczystym dniu ślubu miłości gorącej jak słońce, szlachetnej jak złoto, czystej jak łza, słodkiej jak miód oraz spełnienia pięknych marzeń i planów.

Przyjemności pierwszej nocy, patrzcie sobie prosto w oczy. Panie Młody nie miej strachu, choć bociany są na dachu. Postępujcie sobie śmiało, choćby łóżko się zarwało. Za ten bohaterski czyn, niechaj pierwszy będzie syn.

Wszystko co piękne na tym świecie, wszystko co tylko szczęście wróży, niech się Wam razem w jedno splecie i będzie słońcem w życia podróży.

Gdy człowiek jest zakochany świat staje się inny, Cały wypełniony pięknem, a każda radość jest większa, gdy czują ją serca dwa.

Jeżeli wybraliście odpowiednie życzenia na ślub, warto jest zadbać o odpowiednią formę ich przekazania Świetnie nadają się do tego personalizowane kartki ślubne, które możecie dostosować do konkretnej pary. Znajdziecie je TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz