figurka na tort weselny
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Jaka figurka na tort weselny? Zobaczcie nasze propozycje

Figurka na tort weselny to jedna z tych drobnych rzeczy, na które wiele osób zwraca uwagę. Obecnie mamy na rynku bardzo duży wybór tego typu gadżetów wśród których każda Młoda Para powinna znaleźć coś trafiającego w jej gust. Zapraszamy zatem do zapoznania się z kilkoma naszymi propozycjami.Na początek coś romantycznego, czyli figurka przedstawiającą Młodą Parę przytuloną do siebie w tańcu. Propozycja elegancka i zarazem delikatna. Figurka jest wykonana z tworzywa sztucznego i ma wymiary 6x11 cm.

figurka na tort weselny - w tańcu

Kolejna propozycja w podobnym stylu i o tej samej wielkości, tyle, że ta figurka przedstawia Pannę Młodą na rękach jej ukochanego. Propozycja ciekawa i zarazem bardzo symboliczna.

figurka na tort weselny - panna młoda na rękach

Ta figurka na tort weselny powinna przypaść do gustu Młodej Parze z poczuciem humoru i patrzącej na wszystko z pewnym dystansem. W tym przypadku bowiem Państwo Młodzi nie przytulają się, lecz stoją obok siebie podkreślając jednocześnie, że do siebie należą. Wysokość tej dekoracji to ok. 14 cm.figurka na tort weselny - kartkaZ kolei ta figurka jest zupełnie inna i przedstawia Parę Młodą w dosyć zabawnej i zarazem bardzo sympatycznej postaci, która z pewnością wywoła uśmiech na twarzach gości. Jej wysokość to niewiele ponad 10 cm.figurka na tort weselny - zabawnaJak widzimy, figurka na tort weselny może przybrać wiele różnych opcji. Powyższe propozycje, a także inne pomysły na tego typu ozdoby na tort (nie tylko weselne) znajdziecie na naszej stronie, TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz