1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Jednorazowy aparat na wesele

aparatZdjęcia ze ślubu i wesela to doskonała pamiątka, do której wracamy nawet wiele lat po uroczystości. Najczęściej więc wynajmujemy w tym celu specjalistę, którego zadaniem jest zrobienie jak najładniejszych fotografii. Oprócz niego świetne zdjęcia mogą również stworzyć sami goście, dla których będzie to dodatkowa atrakcja i świetna zabawa. Właśnie temu ma służyć jednorazowy aparat na wesele.

Aparat jest bardzo prosty w obsłudze, dzięki czemu zdjęcie bez problemu zrobi nim każdy gość. Posiada lampę błyskową, więc można nim „pstrykać” również w pomieszczeniach, gdy światło nie jest zbyt mocne. Co jednak najważniejsze, jest to jednorazowy aparat fotograficzny stworzony typowo na ślub. Posiada specjalne, papierowe, ozdobne etui na tę okazję oraz załączoną wizytówkę, na której możemy poprosić gości o zrobienie kilku ciekawy zdjęć.
jednorazowy aparat fotograficzny

Koszty aparatu nie są zbyt wysokie, więc możemy umieścić nawet kilka tych jednorazowych „maszyn” na stołach gości, co z pewnością zaowocuje wspaniałymi i pomysłowymi fotografiami z wesela.

Jakub
Uwielbia ludzi i dobrą zabawę. Wierzy, że każde spotkanie można zmienić w wyjątkowe party. Wystarczy odrobina fantazji, trochę pomysłów oraz kilka, odpowiednio dobranych „gadżetów”.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz