1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Rocznica związku – 4 sprawdzone pomysły na randkę

Rocznica związku to dzień wyjątkowy, więc powinniśmy go spędzić w wyjątkowych okolicznościach. Dobrze jest zorganizować sobie ten czas w sposób, który nieco odbiega od naszej codzienności. Oto nasze, stosunkowo proste pomysły na randkę, które powinny przypaść do gustu parom z pewnym stażem.PiknikowoPiknik na świeżym powietrzu może się dla niektórych osób wydać pomysłem banalnym, ale zastanówcie się, kiedy ostatni raz zrobiliście sobie romantyczny wypad na łono natury? Wystarczy zapakować ulubiony koc oraz koszyk z dobrym winem, serem, oliwkami itp. Wybierzcie urokliwe miejsce z dala od ludzi oraz miejskiego zgiełku i cieszcie się naturą oraz swoją obecnością.

pomysły na randkę - piknik

Gdzie droga poniesieDziałając spontanicznie możecie też po prostu wsiąść w samochód i pojechać przed siebie, zatrzymując się w jakimś urokliwym zajeździe, gdzie spędzicie miło czas w swoim towarzystwie. Możecie też postawić na przeznaczenie i przed wyjazdem wylosować kierunek, w jakim się udacie oraz liczbę kilometrów, po przejechaniu których zaczniecie rozglądać się za ciekawym miejscem na spędzenie rocznicowego wieczoru.Nauka tańcaTaniec zbliża, więc z okazji rocznicy możecie sobie zapewnić krótki kurs, dzięki któremu na parkiecie poczujecie się jak gwiazdy. Jest to ciekawy sposób na rozbudzenie pewnej namiętności i przy okazji wspólna nauka oraz sposób na spędzenie czasu razem. A to zawsze zbliża.

pomysły na randkę - nauka tańcaEkstremalnie

Pomysły na randkę z okazji rocznicy związku mogą też obfitować w ekstremalne doznania. W tym celu zaplanujcie sobie atrakcję pełną adrenaliny – wspólny skok na bungee, skok ze spadochronem czy chociażby wizytę na strzelnicy lub wspólną zabawę na torze kartingowym. Najważniejsze, by spędzić ten dzień wspólnie, a dodatkowe doznania sprawią, że będą to chwile wyjątkowe. Jeżeli zastanawiacie się też nad prezentem z okazji rocznicy, zapraszamy TUTAJ. A jakie są Wasze pomysły na randkę w ten wyjątkowy dzień?

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Rocznica związku – 4 sprawdzone pomysły na randkę"

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

Świetne pomysły, na pewno każdy sprawdzę:)

wpDiscuz