1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Dekoracje hawajskie

Organizując hawajską imprezę powinniśmy zadbać o odpowiednią atmosferę, która przy odrobinie wyobraźni przeniesie naszych gości na egzotyczną, skąpaną w słońcu, polinezyjską plażę. Doskonale nadają się do tego dekoracje hawajskie dostępne w naszym sklepie.

Pisaliśmy już o palmach, które z pewnością wprowadzą nas w odpowiedni klimat i bez których trudno zorganizować imprezę w egzotycznym stylu. Oprócz tego jednak przydatne mogą się okazać również inne dodatki. Jeżeli np. chcemy, by podczas zabawy nasi goście podziwiali widoki za oknem w typowo hawajskim stylu, możemy umieścić na ścianie specjalne dekoracje hawajskie.
dekoracja hawajska

Odpowiedniego charakteru nadadzą zabawie również rozwieszone tu i ówdzie lampiony
lampiony hawajskie

Lub wiszące i delikatnie bujające się Hawajki.
hawajskie dekoracje wiszące

Możemy też wybrać dekoracje ścienne w postaci dużo większych Hawajek, które przywitają gości i zachęcą ich to tańca Hula.
hawajska dekoracja ścienna

Jako ciekawa hawajska dekoracja i jednocześnie pomysł na zabawę oraz rozruszanie towarzystwa świetnie sprawdzi się również foliowy baner do robienia zabawnych fotek.
baner hawaje

Impreza hawajska zorganizowana z naszą pomocą musi być udana i z pewnością będzie wspominana jeszcze długo. Więcej hawajskich dekoracji znajdziecie TUTAJ.

Jakub
Uwielbia ludzi i dobrą zabawę. Wierzy, że każde spotkanie można zmienić w wyjątkowe party. Wystarczy odrobina fantazji, trochę pomysłów oraz kilka, odpowiednio dobranych „gadżetów”.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz