1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Hawajski styl

„Polacy są tak agresywni, a to dlatego, że nie ma słońca, nieomal przez siedem miesięcy w roku, a lato nie jest gorące” – śpiewał Kazik Staszewski. Zapewne więc z tęsknoty za cieplejszym klimatem bardzo popularne stały się u nas przebierane, hawajskie imprezy. Nie ma się co dziwić, bo gdy pogoda nas nie rozpieszcza, chyba każdy chciałby choć na chwilę poczuć się jak na polinezyjskich wyspach. Poza tym hawajski styl kojarzy nam się z pełnym luzem i spokojem.

Jak zatem ubrać się na hawajską imprezę? Przede wszystkim kolorowo, wygodnie i dosyć skąpo. Dla facetów nie jest to trudne, bo strój Hawajczyka składa się z luźnych, krótkich spodni, kwiecistej koszuli i ewentualnie kapelusza chroniącego przed słońcem.
strój hawajczyka

A co dla Pań? Może to być np. hawajska sukienka z kolorową girlandą na szyję.
sukienka hawajska

Lub hawajski strój odsłaniający nieco więcej, składający się z seksownej i przykuwającej wzrok góry.
strój hawajski - góra

Oraz przewiewnej, hawajskiej spódnicy.
hawajska spódniczka

Pozostaje tylko nauczyć się grać na ukulele i zamiast wybierać się na dalekie Hawaje możemy poczuć trochę klimatu gorących wysp na własnym podwórku. Udanej zabawy!

Jakub
Uwielbia ludzi i dobrą zabawę. Wierzy, że każde spotkanie można zmienić w wyjątkowe party. Wystarczy odrobina fantazji, trochę pomysłów oraz kilka, odpowiednio dobranych „gadżetów”.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz