1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Strój Borata

Szalony, zwariowany, ekscentryczny dziennikarz z Kazachstanu niektórych bawi do łez, a innych drażni, ale na pewno jest bohaterem rozpoznawalnym i budzącym spore emocje. Borat to jedna z postaci wykreowanych przez Sachę Barona Cochena, która przyniosła brytyjskiemu komikowi spory rozgłos. Jednym z charakterystycznych gadżetów z nim kojarzonych jest kąpielowy strój Borata o bardzo charakterystycznym kroju.

Na pewno jest to kostium dla odważnych imprezowiczów, mających do spory siebie dystans i lubiących budzić kontrowersje oraz zwracać na siebie uwagę. W tym przebraniu macie to jak w banku – i to nie Cypryjskim. Wyobraźcie sobie reakcje innych, gdy zakładając strój Borata pokażecie się publicznie:)strój Borata

Aby jeszcze bardziej upodobnić się do kazachskiego reportera, możecie pomyśleć o sztucznych wąsach, które są jego charakterystycznym elementem (podobno Sacha Baron Cochen za każdym razem hoduje je przez ok. 6 tygodni) . Ciekawym pomysłem jest również papierowa maska Borata, która z pewnością zrobi wrażenie.maska BorataCzy ktoś jest w stanie oprzeć się temu czarującemu uśmiechowi?

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz