Strój rycerza dla dziecka

rycerzWiększość chłopców uwielbia historie o walecznych i honorowych rycerzach szukających przygód i broniących sprawiedliwości. Dlatego strój rycerza dla dziecka to świetny pomysł na przebranie, które pomoże mu jeszcze bardziej wczuć się w rolę średniowiecznego wojownika oraz które pozwoli mu zabłysnąć podczas niejednego kinderbalu. Oto kilka naszych pomysłów na stroje rycerskie dla najmłodszych.

Chłopcom, którzy lubią historię o rycerzach Okrągłego Stołu z pewnością przypadnie do gustu strój Króla Artura – bohatera wielu legend.
strój rycerza dla dziecka - król artur

Ten rycerz jest jedną z najbardziej zaufanych osób króla, więc dowodzi jego przyboczną strażą.
strój rycerza dla dziecka - królewski

Z kolei ten wojownik cały swój czas poświęca walce z wyimaginowanymi smokami i potworami, obronie uciśnionych oraz ratowaniu z opresji białogłowych.
strój rycerza dla dziecka - niebieski

Jeżeli więc Twój syn interesuje się historią i rycerstwem, odpowiedni strój rycerza dla dziecka pomoże mu odbyć wyimaginowaną podróż w czasie i poczuć się jak prawdziwy, średniowieczny wojownik okuty w stal. Wystarczy odrobina wyobraźni, której na szczęście dzieciom nie brakuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


siedem − = 0

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>