Kowboj
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 pomysłów na kapelusz kowbojski

kapelusz kowbojskiKapelusz to jedna z nielicznych rzeczy, z którą kowboj niemal nigdy się nie rozstaje. To znak rozpoznawczy bohaterów westernów, który jednoznacznie kojarzy nam się z Dzikim Zachodem. Jeżeli więc szukamy pomysłu na strój nawiązujący do tego typu klimatów, kapelusz kowbojski z pewnością musi być jego głównym elementem. Oto kilka pomysłów na kapelusze, dzięki którym przeistoczycie się w różne postacie charakterystyczne dla Dzikiego Zachodu.

Na początek proponujemy „klasyczny”, dosyć wysoki kapelusz, który upodobni Was do typowego kowboja, który zna prerię jak własną kieszeń.

kapelusz kowbojski - klasyczny

Jeżeli chcecie się wyróżnić, z pewnością pomoże Wam w tym biały kapelusz kowbojski, który świetnie sprawdzi się podczas przebieranej imprezy.

kapelusz kowbojski - biały

Dla osób, które zamierzają upodobnić się do niezwykle szybkiego rewolwerowca mamy z kolei ten kapelusz kowbojski, w którym z pewnością wzbudzą szacunek pozostałych uczestników imprezy.

kapelusz kowbojski - rewolwerowiec

A może zamiast włóczenia się po prerii lub pilnowania porządku w miasteczku wolicie posiedzieć w salonie i pograć w karty? Wówczas proponujemy kapelusz szulera z Dzikiego Zachodu.

kapelusz szulera

Na koniec mamy coś dla tych, którzy chcieliby się przeistoczyć w kowboja w meksykańskim stylu. Wówczas z pewnością przyda się im sombrero, które może utrudnić przechodzenie przez wąskie drzwi, ale na pewno zwróci na nich uwagę.

sobrero

Te oraz inne gadżety i stroje, które sprawdzą się podczas imprezy w stylu Dzikiego Zachodu znajdziecie TUTAJ. Udanej zabawy!

Jakub
Uwielbia ludzi i dobrą zabawę. Wierzy, że każde spotkanie można zmienić w wyjątkowe party. Wystarczy odrobina fantazji, trochę pomysłów oraz kilka, odpowiednio dobranych „gadżetów”.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz