Kowboj
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 pomysłów na kapelusz kowbojski

kapelusz kowbojskiKapelusz to jedna z nielicznych rzeczy, z którą kowboj niemal nigdy się nie rozstaje. To znak rozpoznawczy bohaterów westernów, który jednoznacznie kojarzy nam się z Dzikim Zachodem. Jeżeli więc szukamy pomysłu na strój nawiązujący do tego typu klimatów, kapelusz kowbojski z pewnością musi być jego głównym elementem. Oto kilka pomysłów na kapelusze, dzięki którym przeistoczycie się w różne postacie charakterystyczne dla Dzikiego Zachodu.

Na początek proponujemy „klasyczny”, dosyć wysoki kapelusz, który upodobni Was do typowego kowboja, który zna prerię jak własną kieszeń.

kapelusz kowbojski - klasyczny

Jeżeli chcecie się wyróżnić, z pewnością pomoże Wam w tym biały kapelusz kowbojski, który świetnie sprawdzi się podczas przebieranej imprezy.

Dla osób, które zamierzają upodobnić się do niezwykle szybkiego rewolwerowca mamy z kolei ten kapelusz kowbojski, w którym z pewnością wzbudzą szacunek pozostałych uczestników imprezy.

Znajdzie się też coś dla mniejszych.Chłopcu ,który zawsze marzył aby zostać szeryfem proponujemy ten kapelusz.
Na koniec mamy coś dla tych, którzy chcieliby się przeistoczyć w kowboja w meksykańskim stylu. Wówczas z pewnością przyda się im sombrero, które może utrudnić przechodzenie przez wąskie drzwi, ale na pewno zwróci na nich uwagę.

sobrero

Te oraz inne gadżety i stroje, które sprawdzą się podczas imprezy w stylu Dzikiego Zachodu znajdziecie TUTAJ. Udanej zabawy!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!