1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

6 najciekawszych przebrań na Mikołajki

Zastanawiacie się, jaki wybrać strój na Mikołajki? Według nas powinien to być kostium zabawny, przyciągający wzrok i nawiązujący do bohatera tego dnia, czyli świętego Mikołaja lub ewentualnie jego pomocników. Oto kilka naszych propozycji na przebrania idealne na tę okazję, dzięki którym zrobicie prawdziwą furorę.

Na początek proponujemy strój eleganckiej i wytwornej Pani Mikołajowej, która z pewnością skupi na sobie wzrok wszystkich uczestników imprezy. Świetna propozycja dla pań z klasą, które chcą nawiązać do świątecznej atmosfery.

strój na mikołajki - Pani Mikołajowa

Kolejna propozycja to strój Mikołajki w nieco bardziej uwodzicielskim stylu. Zapewne wiele osób zamarzy, by otrzymać mikołajkowy prezent właśnie z jej rąk.

strój na Mikołajki - damski

Na mikołajkowej imprezie świetnie sprawdzi się również strój renifera w wersji dla pań. Ta pomocnica świętego z pewnością przyciągnie uwagę nie mniejszą niż sam Mikołaj.

strój na Mikołajki - renifer dla niej

Mamy też kilka propozycji dla facetów. Jeżeli chcą zachować klasę i jednocześnie nawiązać do świątecznego klimatu, proponujemy strój Mikołaja – eleganta.

strój na Mikołajki - Mikołaj elegant

Jeżeli natomiast chcą zrobić małe zamieszanie podczas mikołajkowej imprezy, z pewnością przypadnie im do gustu strój Mikołaja Second Skin

strój na Mikołajki - Second Skin

…lub kostium świętego Mikołaja przedstawionego w roli superbohatera. Przecież trzeba mieć jakieś super moce, by udało nam się jednej nocy zostawić prezenty u wszystkich dzieci na świecie 😉

strój na Mikołajki - superbohater

To tylko niektóre stroje na Mikołajki, które mamy w naszym sklepie. Powyższe propozycje oraz dużo więcej kostiumów, dekoracji i gadżetów idealnych na tę okazję znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!