stój bollywood
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

6 pomysłów na kolorowy strój Bollywood

Kolorowe, egzotyczne i bardzo taneczne kino indyjskie jest świetnym tematem do zorganizowania przebieranej imprezy. Jeżeli szykujecie się na tego typu party, z pewnością przyda się Wam wielobarwny, przewiewny i mocno rzucający się w oczy strój Bollywood. Oto kilka naszych propozycji tego typu kostiumów.

Na początek proponujemy strój bollywoodzkiej piękności, w którego skład wchodzi przyciągająca wzrok bluzka, spódnica oraz szarfa. W takim kostiumie poczujecie się jak prawdziwa, indyjska celebrytka.

strój bollywood - bollywoodzka piękność

Kolejna propozycja to strój składający się z dłuższej spódnicy. Ten kostium karnawałowy również przeniesie Was do oszałamiająco barwnego, pełnego tańca i muzyki świata indyjskiego filmu oraz pomoże Wam rozkręcić doskonałą, szaloną, przebieraną imprezę.

strój bollywood - gwiazda bollywood

Z kolei w skład tego stroju zamiast spódnicy wchodzą spodnie oraz tunika, co nie oznacza, że jest on mniej widowiskowy. Z pewnością również doskonale sprawdzi się podczas przebieranej imprezy nawiązującej do klimatów Bollywood i nie tylko.

strój bollywood - spodnie i tunika

Mamy również pomysły na strój Bollywood dla niego. Są one równie kolorowe i rzucające się w oczy jak stroje dla kobiet. Proponujemy na przykład charakterystyczny, czerwony strój

strój bollywood - męski czerwony

…lub bardzo podobny kostium w kolorze niebieskim.

strój bollywood - męski niebieski

Odpowiednio dobrany strój Bollywood przeniesie nas w indyjskie klimaty i sprawi, że nikt nie przejdzie obok nas obojętnie. Powyższe propozycje, a także pomysły na inne, egzotyczne stroje i gadżety nawiązujące do tego typu klimatów znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!