1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

6 pomysłów na przebranie pielęgniarki

przebranie pielęgniarkiPrzebrania sprawiają, że chociaż na chwilę, możemy stać się kimś innym. Możemy w taki sposób spełniać swoje marzenia lub fantazję, czasem nie tylko swoje. Idei stroju pielęgniarki, nie trzeba przybliżać. Przebranie pielęgniarki jest równie popularne, jak strój policjantki i najczęściej jest to spełnienie męskich fantazji. Oczywiście strój pielęgniarki również sprawdzi się podczas przebieranej imprezy.

Przebranie pielęgniarki w wersji sexy to propozycja na gorący wieczór we dwoje. Wygodny i seksowny zrobi wrażenie na każdym mężczyźnie.

Przebranie znajdzie się dla pań w każdym rozmierzę. Jak ten strój słodkiej pielęgniarki
Gdy przebranie pielęgniarki ma być strojem na imprezę, idealnie sprawdzi się błyszczący kostium . Strój seksowny, pięknie podkreślający sylwetkę, ale nie odsłaniający zbyt wiele. Na imprezie, nawet jeśli chcemy kusić, zawsze warto pozostawić coś dla wyobraźni.

Kostium Zakrwawiona Pielęgniarka to z kolei idealna propozycja przebrania na Halloween. Przerażająca, mroczna a jednak zabawna. To idealna kreacja na bale z potworami, zombie i innymi dziwnymi stworami.

przebranie pielęgniarki halloween

Wybierając się na imprezę tematycznie powiązaną ze służbą zdrowia, warto przejrzeć stroje bardziej klasyczne. Przecież nie każda pielęgniarka musi emanować seksapilem. Przebranie klasyczne będzie wtedy idealne. Wdzięczne, wygodne, zrobi wrażenie a przy tym nie będzie nadmiernie eksponować atutów kobiecej sylwetki. W takim stroju naprawdę można się doskonale bawić, bez obaw, że pokaże się zbyt dużo.

przebranie pielęgniarki klasyczne

Czasem przebranie pielęgniarki jest potrzebne dla dziecka, na bal kostiumowy w szkole lub do szkolnego przedstawienia. Takich strojów znajdziemy równie dużo. Wszystko w zależności od wieku dziecka.

przebranie pielęgniarki dla dziewczynki

Każdy taki strój warto wzbogacić odpowiednimi akcesoriami, takimi jak strzykawki czy stetoskop. Więcej strojów lekarzy i pielęgniarek znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "6 pomysłów na przebranie pielęgniarki"

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

Jednak pielęgniarskie stroje nie wychodzą z mody 😉

wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!