śmieszny strój na plażę
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

6 pomysłów na śmieszny strój na plażę

Chcecie się wyróżnić w tłumie plażowiczów, wywołać na ich twarzach uśmiech i pozostać w ich pamięci? Może Wam w tym pomóc nietypowy, nieco zwariowany, śmieszny strój na plażę, dzięki któremu z pewnością wzbudzicie zainteresowanie. Oto kilka naszych pomysłów na tego typu przebrania.

Na początek mamy coś dla fanów Sachy Baron Cohena oraz postaci, w które się wciela. Strój kąpielowy Borata to propozycja dla odważnych plażowiczów oraz tych, którzy zamierzają się dosyć nietypowo opalić.

śmieszny strój na plażę - Borat

W tym stroju raczej się nie opalicie, ale z pewnością zwrócicie an siebie uwagę. Kostium Adama z jednej strony dużo zakrywa, a z drugiej dosyć sporo pokazuje, przynajmniej na pierwszy rzut oka.

śmieszny strój na plażę - Adam

Mamy także coś dla fanów „Słonecznego Patrolu”. Ta ratowniczka z pewnością zrobi furorę na każdej plaży, a jej bujne kształty zawrócą w głowie każdemu, kto na nią spojrzy. Jeśli wybierzecie się na spacer po plaży w tym stroju, z pewnością nie zostaniecie niezauważeni.

śmieszny strój na plażę - Słoneczny patrol

Mamy też inne, zaskakujące i zabawne stroje nawiązujące do tego kultowego serialu. Jednym z nich jest kostium Second Skin, który przemieni Was w tajemniczą ratowniczkę bez twarzy…

śmieszny strój na plażę - Second Skin

…a także dużo bardziej klasyczny kostium ratowniczki ze „Słonecznego Patrolu”, dzięki któremu poczujecie się jak Pamela lub inna gwiazda tego serialu.

śmieszny strój na plażę - Pamela

Na koniec proponujemy nieco bajkowy, bardzo charakterystyczny strój syreny, który z pewnością wzbudzi na plaży spore zainteresowanie i pomoże Wam zwabić niejednego przystojniaka 😉

śmieszny strój na plażę - syrena

Powyższe pomysły na nietypowy i śmieszny strój na plażę, a także wiele więcej propozycji zabawnych kostiumów znajdziecie na naszych stronach.

baner do sklepu

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!