1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Strój Elvisa, czyli jak zostać królem rock and rolla

strój elvisaKról rock and rolla, ikona stylu i jedna z największych, muzycznych gwiazd wszech czasów, której charakterystyczne kostiumy, fryzurę i głos kojarzą niemal wszyscy. Jeżeli więc chcecie zrobić furorę podczas przebieranej imprezy, strój Elvisa Presleya z pewnością Wam w tym pomoże. Oto kilka propozycji, które pomogą się Wam przeistoczyć w jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci na świecie.

Fryzura na Elvisa

Na początek fryzura Elvisa Presleya, czyli tzw. cięcie a la Pompadour, bardzo popularna w USA w lata 50 i 60 ubiegłego wieku. Włosy zaczesane do góry w charakterystyczny sposób i wygładzone po bokach. Do tego kolejny znak rozpoznawczy Elvisa, czyli bokobrody. Jak ułożyć takie włosy? Oto krótki tutorial.

Jeżeli nasze włosy są za krótkie, możemy się poratować peruką, która przeistoczy nas w króla rock an rolla.

peruka elvis

Styl ubioru

Elvis Presley potrafił zwrócić na siebie uwagę i wypracował swój własny, charakterystyczny styl ubierania. Jego kolorowe, wyszukane stroje przykuwały wzrok podczas występów. Typowe dla króla były duże kołnierze i dzwonowate spodnie. Proponujemy zatem strój Elvisa American Eagle, który nawiązuje do kostiumów z orłem na piersi noszonych przez „Króla” w 1973 i 1974 roku.

strój Elvisa - american eagle

Kolejny, charakterystyczny, tym razem czarny strój Elvisa. Ten kostium sprawi, że poczujecie się jak prawdziwa gwiazda i udowodnicie wszystkim, że rock and roll wcale nie umarł.

strój Elvisa - czarny

Mamy również propozycję dla Pań, czyli strój Elvisa w wersji damskiej, w którym dzwonowate spodnie zastąpiono krótką sukienką. Gdyby król rocka and rolla tak się prezentował, z pewnością byłby jeszcze bardziej znany i sprzedałby jeszcze więcej płyt.

strój Elvisa - dla niej

Zapewniamy, że w tego typu kostiumach staniecie się prawdziwymi gwiazdami niejednej, przebieranej imprezy. Warto byłoby jednak wcześniej poćwiczyć charakterystyczne dla Elvisa ruchy bioder oraz śpiewanie kilku jego przebojów.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!