1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Jak gwiazda rocka

rockDługie włosy, charakterystyczny strój i wielka scena pod którą szaleją tłumy fanów chłonące każdy dźwięk wydawany przez Twoją gitarę elektryczną lub struny głosowe. Jeżeli choć na chwilę chcesz poczuć się jak prawdziwa gwiazda rocka, mamy kilka propozycji, które przynajmniej wizualnie w tym pomogą. Z pewnością zwrócisz w nich na siebie uwagę podczas przebieranej imprezy, ale reszta zależy już wyłącznie od Twojej charyzmy.

Może to być m.in. strój nawiązujący do jednej z legend rocka lat 60, czyli czasów miłości i wolności…

strój legenda rocka

…lub nieco późniejsza stylizacja na gwiazdę rocka z lat 80.
strój gwiazda rocka lata 80

Z kolei dla tych, którzy lubią zwracać na siebie uwagę bardziej niż inni, mamy jeden z efektownych kostiumów nawiązujących do glam rocka.
strój w stylu glam rock

Jeżeli natomiast chcecie pokazać, że rock nie umarł, proponujemy karnawałowy strój rockmana – zombie, który z pewnością rozkręci doskonałą imprezę nie tylko na Halloween.
strój zombie rocker

Pozostaje więc założyć jeden ze strojów rockmana, zapuścić długie pióra lub wykorzystać jedną z naszych peruk i zaszaleć w starym, dobrym, rockowym stylu.

Jakub
Uwielbia ludzi i dobrą zabawę. Wierzy, że każde spotkanie można zmienić w wyjątkowe party. Wystarczy odrobina fantazji, trochę pomysłów oraz kilka, odpowiednio dobranych „gadżetów”.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz