1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Kobiety Dzikiego Zachodu

strój kowbojkiBabska impreza impreza w stylu Dzikiego zachodu? Rewelacyjny pomysł, szczególnie dla kobiet ambitnych, które cenią swoją niezależność a także lubią pokazywać drapieżną stronę swojej natury. Kobiety Dzikiego Zachodu były odważne, silne i bardzo samodzielne. Tam emancypacja wynikała z warunków i nastała zdecydowanie wcześniej niż w Europie. Warto więc o tych niezwykłych kobietach pamiętać, a nawet się na nich wzorować.

Dziki Zachód - osadniczkaDo imprezy w tym klimacie potrzebne są nam przebrania. Obowiązkowe są kapelusze, strzelby i rewolwery. Kobiety Dzikiego Zachodu posługiwały się nimi na równi z mężczyznami. Przy tym wcale nie traciły nic, ze swej kobiecości, dlatego stroje powinny być jak najbardziej Dziki Zachód - Annie Oakleyseksowne, kobiece, odpowiadające tamtej epoce. Idealnie sprawdzą się gotowe stroje np. Osadniczka czy słodki i skromny Annie Oakley.

Kobiety Dzikiego Zachodu to również piękne Indianki, te rdzenne, jak i te, które za młodu były porywane, a później wychowywane w tej kulturze. Pragnąć oddać klimat tamtych lat, możemy się zainspirować właśnie Dziki Zachód - Pocahontastymi historiami. W kostiumie Księżniczka Indiańska każda kobieta będzie wyglądała naprawdę porywająco. Podobnie zresztą, w stylizacji na seksowną Pocahontas.

Dziki Zachód - saloon girlDziki Zachód to również zabawa. W tamtych czasach w każdym miasteczku obowiązkowy był Saloon a w nim panie Saloon Girl w wyzywających, super seksownych strojach, które rozbudzały męską wyobraźnie.

Dziki Zachód - upiorna kowbojkaZ okazji takiej imprezy można sięgać oczywiście po stroje bardziej oryginalne, wiadomo, że Dziki Zachód to miejsce, gdzie trup słał się gęsto, krążyły sępy i pełno było upiorów. Upiorna Kowbojka to strój, który z pewnością przyciągnie więc uwagę a w dodatku dobrze będzie oddawał złowrogi klimat, o którym przecież krążą legendy. To tylko niektóre stroje nawiązujące do Dzikiego Zachodu. Więcje tego typu kostiumó znajdziecie TUTAJ.

Jakub
Uwielbia ludzi i dobrą zabawę. Wierzy, że każde spotkanie można zmienić w wyjątkowe party. Wystarczy odrobina fantazji, trochę pomysłów oraz kilka, odpowiednio dobranych „gadżetów”.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz