1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Kobiety Dzikiego Zachodu

strój kowbojkiBabska impreza impreza w stylu Dzikiego zachodu? Rewelacyjny pomysł, szczególnie dla kobiet ambitnych, które cenią swoją niezależność a także lubią pokazywać drapieżną stronę swojej natury. Kobiety Dzikiego Zachodu były odważne, silne i bardzo samodzielne. Tam emancypacja wynikała z warunków i nastała zdecydowanie wcześniej niż w Europie. Warto więc o tych niezwykłych kobietach pamiętać, a nawet się na nich wzorować.

Dziki Zachód - osadniczkaDo imprezy w tym klimacie potrzebne są nam przebrania. Obowiązkowe są kapelusze, strzelby i rewolwery. Kobiety Dzikiego Zachodu posługiwały się nimi na równi z mężczyznami. Przy tym wcale nie traciły nic, ze swej kobiecości, dlatego stroje powinny być jak najbardziej seksowne, kobiece, odpowiadające tamtej epoce. Idealnie sprawdzą się gotowe stroje np. Osadniczka.

Kobiety Dzikiego Zachodu to również piękne Indianki, te rdzenne, jak i te, które za młodu były porywane, a później wychowywane w tej kulturze. Pragnąć oddać klimat tamtych lat, możemy się zainspirować właśnie Dziki Zachód - Pocahontastymi historiami. W kostiumie Indianki każda kobieta będzie wyglądała naprawdę porywająco. Podobnie zresztą, w stylizacji na seksowną Pocahontas.

Dziki Zachód to również zabawa. W tamtych czasach w każdym miasteczku obowiązkowy był Saloon a w nim panie Saloon Girl w wyzywających, super seksownych strojach, które rozbudzały męską wyobraźnie.

Dziki Zachód - upiorna kowbojkaZ okazji takiej imprezy można sięgać oczywiście po stroje bardziej oryginalne, wiadomo, że Dziki Zachód to miejsce, gdzie trup słał się gęsto, krążyły sępy i pełno było upiorów. Upiorna Kowbojka to strój, który z pewnością przyciągnie więc uwagę a w dodatku dobrze będzie oddawał złowrogi klimat, o którym przecież krążą legendy. To tylko niektóre stroje nawiązujące do Dzikiego Zachodu. Więcje tego typu kostiumó znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!