1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Strój jaskiniowca

strój jaskiniowca - zestawZnudzeni cywilizacją, gdzie stale trzeba za czymś gonić, uważać, by kogoś nie urazić, marzymy by oderwać się od rzeczywistości, chociaż na parę chwil. Impreza u jaskiniowców, to chyba najlepszy pomysł. Okres kamienia łupanego najbardziej kojarzy nam się z wolnością. Załóżmy więc strój jaskiniowca i poczujmy się jak człowiek prehistoryczny, który z pewnością nie miał takich zmartwień, jak my. Jak był głodny, wychodził na polowanie, jak był zmęczony, odpoczywał w cieniu swojej jaskini i żył w błogiej nieświadomości w czasach, gdy szczytem techniki było koło.

Cóż, może to tylko nasze wyobrażenie, może jego życie nie było takie proste, jednak i tak jawi się niebiańsko. W tamtym czasie z pewnością nie było rat kredytów i wiecznie niezadowolonych szefów.

strój jaskiniowca dla niejMożemy chociaż przez kilka godzi poczuć się zupełnie wolni, na imprezie utrzymanej w tamtych klimatach. Impreza w stylu jaskiniowym wymaga odpowiedniego stroju. Strój jaskiniowca to przede wszystkim imitacja skóry i przepaska, która to wszystko podtrzymuje. Nieodłącznym rekwizytem jest przy tym również oczywiście maczuga, im większa, tym lepiej. Maczugi mogą być plastikowe lub pompowane, chyba, że ktoś wystruga sobie odpowiednią z pnia drzewa:)

Jeśli chodzi o strój jaskiniowca, to jest w czym przebierać. W naszym strój jaskiniowca - wilmasklepie znajdą coś dla siebie zarówno panowie, panie, jak i dzieci. Dla fanów kreskówek, znajdą się stroje które pozwolą przebrać się za Freda Flinstona lub ponętną Willmę, ciapowatego Barniego lub naiwną Betty. Skupiając się na pojedynczych akcesoriach, bez trudu można skomponować własną, w pełni oryginalną stylizację a’la Jaskiniowiec. To, jaki strój jaskiniowca wybierzemy zależy po prostu od tego, co nam się podoba, co nam będzie pasować. Warto też zwrócić uwagę na dodatki, odpowiednie ozdoby do włosów, koraliki, peruki, po imitację skór. Dzięki nim nasz kostium będzie się prezentował jeszcze bardziej imponująco .– jak na prehistorycznego człowieka przystało

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!