1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Strój Królewny Śnieżki

śnieżkaDziewczynki uwielbiają przebierać się, w księżniczki lub królewny, wróżki lub elfy. I to bez względu na wiek, zainteresowania. Przebierają się i te najmniejsze, i te całkiem duże. Sięganie po piękne stroje, biżuterię, diademy, obuwie, dodatki, to w zasadzie domena kobiet. To jest coś, co jest po prostu zapisane w damskich genach. Wygrać z tym nie można, dlatego czasem warto ulec pasji. Każda kobieta czasem chce wyglądać wyjątkowo, bez względu na wiek. Warto więc sięgać po ciekawe przebrania, jak np. strój Królewny Śnieżki.

Małe dziewczynki często zakradają się do garderoby swoich mam. Tam zakładają zbyt duże buty, suknie i apaszki. Malują się, przymierzają biżuterię. Jednak na bal maskowy, lepiej mieć bardziej profesjonalny strój Śnieżki. Małej damie do twarzy będzie z pewnością w takim słodkim przebraniu.

strój królewny śnieżki - dla dziewczynki

Jeszcze jedno przebranie dla dziewczynki. Tym razem bez rysunku disneyowskiej królewny.

strój królewny śnieżki - dla dziewczynki

Duże dziewczynki, wybierające się na bal maskowy mogą sięgnąć po stroje bardziej frywolne, które z pewnością sprawią, że uwaga wszystkich, spocznie na nich.

strój królewny śnieżki - dla niej

Im swobodniejsza impreza, tym bardziej można pokusić się o odważniejsze przebranie, bardziej efektowne, kolorowe i kuse. Wszystko tu w zasadzie zależy, od tego, gdzie się wybieramy i czy mamy odwagę założyć taki strój Królewny Śnieżki.

strój królewny śnieżki - sexy

Na Halloween lub horror party również możemy przebrać się za Królewnę Śnieżkę, tylko w trochę innym, bardziej mrocznym wydaniu.

strój królewny śnieżki - wampirzyca

Kostium Królewny Śnieżki może zmieniać się w zależności od tego, jaki jest motyw przewodni imprezy. Lubimy zaskakiwać? Możemy zamienić się w Upiorną Śnieżkę.

strój królewny śnieżki - upiorna

Nikt nie powiedział, że w królewnę nie możemy zamienić się również w sypialni. Ten bardzo seksowny i uwodzicielski strój Śnieżki to idealny pomysł na upojny wieczór we dwoje.

strój królewny śnieżki - bardzo sexy

Jak widać, zwykły strój Śnieżki możecie z łatwością dopasować do swoje wieku, charakteru oraz okazji, na którą zamierzacie się przebrać.

Jakub
Uwielbia ludzi i dobrą zabawę. Wierzy, że każde spotkanie można zmienić w wyjątkowe party. Wystarczy odrobina fantazji, trochę pomysłów oraz kilka, odpowiednio dobranych „gadżetów”.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz