1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Strój policjantki

policjantkaSexy strój policjantki – gdyby wszystkie policjantki ubierały się w partybox.pl, na naszych ulicach byłoby znacznie bezpieczniej, a złoczyńcy sami zgłaszaliby się do komisariatów i poddawali dobrowolnej karze, byle tylko spędzić kilka chwil z funkcjonariuszką. Z przekonaniem, że nasze kostiumy policjantek przyczyniłyby się do obniżenia przestępczości przedstawiamy kilka propozycji na uwodzicielski strój Pani Władzy.

Na początek strój kadetki rodem z „Akademii policyjnej”, która z pewnością nie ma najmniejszych trudności ze zdaniem egzaminów i stanowi doskonały, policyjny narybek.
strój kadetki

Do zadań tej agentki FBI należy dbanie o dobrą zabawę na przebieranych imprezach, co wpływa na samopoczucie społeczeństwa i zmniejszenie ilości przestępstw. Ciekawa forma prewencji.
strój agentki FBI

W miasteczku tej pani szeryf panuje błogi spokój, a przestępcy zamiast wykonywać swoją „klasyczną” robotę przychodzą do niej z kwiatami.
strój pani szeryf

Kolejny seksowny strój policjantki, idealny do pilnowania porządku podczas imprezy.
strój policjantki

Na koniec kostium, który raczej nie sprawdzi się podczas tajnej akcji (podobnie zresztą jak pozostałe), bo zbytnio zwraca na siebie uwagę. Doskonale za to pasuje na przebieraną zabawę.
sexy strój policjantki

Te i inne stroje policjantek oraz świetnie pasujące do nich gadżety znajdziecie TUTAJ.

Jakub
Uwielbia ludzi i dobrą zabawę. Wierzy, że każde spotkanie można zmienić w wyjątkowe party. Wystarczy odrobina fantazji, trochę pomysłów oraz kilka, odpowiednio dobranych „gadżetów”.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz