1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Strój superbohaterki

Komiksy i filmy są najczęściej pełne niezwykłych facetów, którzy wykorzystując swoje nadprzyrodzone zdolności ratują Ziemię przed inwazją zła. W tym świecie jest niewiele miejsca dla kobiet, a one świetnie sobie radzą w walce o pokój i porządek na naszej ukochanej planecie. Poza tym, oprócz niezwykłych mocy posiadają lepszy zmysł estetyczny. dzięki czemu strój superbohaterki zawsze prezentuje się efektowniej niż przebranie jej męskiego odpowiednika. Jeżeli szykuje się Wam przebierana impreza i zamierzacie wystąpić na niej jako super-kobieta, mamy dla Was kilka propozycji.

Wonderwoman to klasyczna superbohaterka, która w komiksach wydawnictwa DC Comics pojawia się już od lat 40. Od tego czasu nic się nie zmieniła, czego zazdrości jej większość kobiet tego świata. Z przemijającym czasem nie ma sensu walczyć. Można za to imprezowo zmienić się w nią i zawalczyć z codziennością, która może przytłoczyć nie mniej niż kosmiczny meteoryt. Przebierzcie się za superbohaterki i walczcie z nudą i monotonią!

Kobiece wcielenie Supermana prezentuje się zdecydowanie lepiej niż facet w niebieskich rajtuzach i czerwonej pelerynie. Jego przed klęską wizerunkową nie uratuje nawet filuternie opadający na czoło loczek. Bądźmy szczerzy, Superwoman broni się sama swoimi wyjątkowymi zdolnościami i nieziemską urodą.

Podobnie sprawa ma się z kobietą – nietoperzem, która świetnie sprawdzi się zarówno w roli obrończyni swojego miasta jak i Miss Gotham City. Batwoman w pokazanych stylizacjach jest szczególnie pociągająca dla mężczyzn, ponieważ główny akcent położono na atuty kobiecej figury. Nogi są pokazane, a dekolt bardzo odkryty. Wystarczy jednak, że peleryna będzie nieco dłuższa, a można ją kupić osobno. Nie wiemy co prawda, jak z ergonomią takiego stroju podczas miejskich akcji ratunkowych, impreza za to może się udać.

Nie wszyscy wiedzą, że He-Man miał bliźniaczkę. She-Ra jest najpotężniejszą kobietą we wszechświecie, mniej znaną niż brat, ale za to dużo ładniejszą. Mało znaną już ciekawostką na jej temat jest to, iż jej miecz potrafił zmienić się w cokolwiek akurat było potrzebne. Mógł więc być liną lub kajdankami dla wroga, a mógł też zamrozić przeciwników z niezwykłą skutecznością.

strój she-ra

Na koniec Kobieta Bluszcz – superbohaterka niebezpieczna, która z łatwością rozrusza nawet najbardziej drętwą imprezę. Jej pojawienie się wywoła dreszcz emocji i zwiększy czujność najbardziej ospałych gości. Lepiej ożywić się w jej obecności, bo nikt nie wie, jakie konsekwencje grożą za utratę koncentracji.
Kobieta Bluszcz - Ivy Woman
Do dzieła drogie Panie! Przebierzcie się za superbohaterki i walczcie z nudą i monotonią!

Jakub
Uwielbia ludzi i dobrą zabawę. Wierzy, że każde spotkanie można zmienić w wyjątkowe party. Wystarczy odrobina fantazji, trochę pomysłów oraz kilka, odpowiednio dobranych „gadżetów”.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!