1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Strój superbohaterki

banana ikonaKomiksy i filmy są pełne facetów, którzy wykorzystując swoje nadprzyrodzone zdolności ratują Ziemię przed inwazją zła. W tym świecie jest niewiele miejsca dla kobiet, ale i one świetnie sobie radzą w walce o pokój i porządek na naszej ukochanej planecie. Poza tym, oprócz niezwykłych mocy posiadają również dużo lepszy zmysł estetyczny, dzięki czemu strój superbohaterki zawsze prezentuje się efektowniej niż przebranie jej męskiego odpowiednika. Jeżeli szykuje się Wam przebierana impreza i zamierzacie wystąpić na niej jako super-kobieta, mamy dla Was kilka propozycji.

Wonderwoman to chyba najstarsza superbohaterka, która w komiksach wydawnictwa DC pojawia się już od lat 40. Od tego czasu nic się nie zmieniła, czego zazdrości jej większość kobiet świata:)

Kobiece wcielenie Supermana prezentuje się dużo lepiej niż facet w niebieskich rajtuzach i czerwonej pelerynie.

Podobnie sprawa ma się z kobietą – nietoperzem, która świetnie sprawdzi się zarówno w roli obrończyni swojego miasta jak i Miss Gotham City.

Nie wszyscy wiedzą, że He-Man miał bliźniaczkę. She-Ra jest najpotężniejszą kobietą we wszechświecie, mniej znaną niż brat, ale za to dużo ładniejszą:)
strój she-ra

Na koniec Bananawoman – superbohaterka, która z łatwością rozrusza nawet najbardziej drętwą imprezę.

Do dzieła drogie Panie! Przebierzcie się za superbohaterki i walczcie z nudą i monotonią!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!