1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Strój wikinga dla niej i dla niego

Wikingowie, czyli odważni i tajemniczy wojownicy z północy od dawna rozbudzają naszą wyobraźnię. Ich legendarne męstwo i ciekawa mitologia budzą zainteresowanie nie tylko historyków i są doskonałą kanwą do przeróżnych książek i filmów. W związku z tym są również ciekawym tematem, który można wykorzystać podczas przebieranej imprezy. Oczywiście my nie mogliśmy tego nie wykorzystać.

Dla niego proponujemy strój wikinga, który z pewnością zrobi wrażenie na pozostałych uczestnikach zabawy i zwróci na Was uwagę w każdych okolicznościach. Broda nie wchodzi w skład stroju, więc pozostaje Wam zapuścić swoją lub nabyć ją TUTAJ.
strój Wikinga

Z kolei dla niej mamy damski, karnawałowy strój wikinga, w którym będziecie wyglądały niczym nieustraszona Walkiria, czyli jedna z bogiń w nordyckiej mitologii.
strój pani wiking

Jeżeli pojawicie się w tego typu kostiumach na przebieranej imprezie, nikt nie przejdzie obok Was obojętnie i – jak na wojowników z północy przystało – wzbudzicie pewien respekt. W końcu jednak bycie wikingiem zobowiązuje:)

Jakub
Uwielbia ludzi i dobrą zabawę. Wierzy, że każde spotkanie można zmienić w wyjątkowe party. Wystarczy odrobina fantazji, trochę pomysłów oraz kilka, odpowiednio dobranych „gadżetów”.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz