1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Strój Zorro

Nieustraszony obrońca uciśnionych Kalifornijczyków, który broni ich przed chciwością i brutalnymi rządami gubernatorów. Nie wzbudzający podejrzeń Diego de la Vega na co dzień jest spokojnym obywatelem, ale gdy założy swoją maskę oraz czarną pelerynę, staje się prawdziwym superbohaterem stojącym w obronie biednych mieszkańców. Strój Zorro to klasyka przebieranych zabaw, która zawsze pozostaje na topie. Oto nasze propozycje na przebranie za tego bohatera dla młodszych i starszych imprezowiczów.

Rezolutnym chłopcom z dużą wyobraźnią proponujemy dziecięcy strój Zorro, który dzięki specjalnemu kombinezonowi doda im nieco męskości „uwypuklając” mięśnie.

dziecięcy strój Zorro

Podobny strój Zorro proponujemy nieco starszym imprezowiczom, którzy w głowie nadal mają przygody tego zamaskowanego bohatera.

strój Zorro

Jeżeli macie trochę czarnych ubrań, możecie sami spróbować stworzyć przebranie Zorro. Wówczas jednak przyda się Wam porządna maska tego bohatera oraz inne atrybuty, bez których trudno byłoby mu walczyć o sprawiedliwość, jak chociażby szabla🙂 Życzymy więc udanej, imprezowej walki o równość i sprawiedliwość.

Jakub
Uwielbia ludzi i dobrą zabawę. Wierzy, że każde spotkanie można zmienić w wyjątkowe party. Wystarczy odrobina fantazji, trochę pomysłów oraz kilka, odpowiednio dobranych „gadżetów”.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz