piosenki meksykańskie
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Strój Zorro

Nieustraszony obrońca uciśnionych Kalifornijczyków, który broni ich przed chciwością i brutalnymi rządami gubernatorów z Hiszpanii. Nie wzbudzający podejrzeń Diego de la Vega na co dzień jest spokojnym obywatelem, ale gdy założy swoją maskę oraz czarną pelerynę, staje się prawdziwym superbohaterem stojącym w obronie biednych mieszkańców. Strój Zorro to klasyka przebieranych zabaw, która zawsze pozostaje na topie. Poniżej nasze propozycje na przebranie za tego bohatera dla młodszych i starszych imprezowiczów.

Strój Zorro dla chłopca

Rezolutnym chłopcom z dużą wyobraźnią proponujemy odpowiedni dla nich strój Zorro. To przebranie sprawdza się bez względu na wiek uczestnika zabawy. Jest hitem od przedszkola, aż po wiek dojrzały. Kiedy tylko młodzieniec rozumie, o co chodzi w przekazie historii o Zorro – chce być taki sam, jak ten bohater. Podobnie jak Robin Hood bronił najbiedniejszych przed uciskiem i wszelką krzywdą. Mamy więc też propozycję stroju dla dziecka.

Z Zorro się nie wyrasta – strój dla dorosłych

Dorośli doceniają pastiszowy humor, brawurową akcję filmu, gdzie sceny walk są bardzo dynamiczne i wciągają całe otoczenie w zdarzenia widoczne na ekranie. Uwagę zwracają też stroje męskie i piękne kreacje kobiet. „Maska Zorro” była pierwszym ważniejszym filmem w amerykańskiej karierze zjawiskowej Cateriny Zeta-Johnes.


Może i klimat meksyku jest głównie pustynny, ale spokojny krajobraz dobrze kontrastuje z temperamentem mieszkańców. Można się zainspirować filmem i zorganizować meksykańską imprezę tematyczną z motywem Zorro jako przewodnim.

Strój meksykański dla niej

Mężczyznę można ubrać prosto. Strój dla jego partnerki jest nie mniej ważny. Meksykańska Seniorita powinna się prezentować wyjątkowo, niczym kwiaty na pustyni, które pojawiły się tam po długiej suszy. Jeżeli macie zestaw klasyczny czarnych ubrań, a wystarczą czarne spodnie i koszula, to możecie sami spróbować stworzyć przebranie Zorro. Wówczas jednak przyda się Wam kapelusz, peleryna tego bohatera oraz inne atrybuty, bez których trudno byłoby mu walczyć o sprawiedliwość, jak chociażby bardzo realistycznie wyglądająca szpada. Maska dodająca męskiego uroku i tajemniczości to także gadżet, baz którego trudno wyobrazić sobie przebieraną imprezę. Wprowadzeni w odpowiedni, imprezowy nastrój możecie rozpocząć przyjęcie z bohaterskim przesłaniem w tle, by wszyscy byli równi, a sprawiedliwość zapanowała w mieście.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!