1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Stroje hipisowskie dla niej i dla niego

stroje hipisowskiePora wyluzować, odciąć się od codzienności i spędzić imprezę pod hasłami miłości, wolności, pokoju i dobrej zabawy. Proponujemy party w stylu Flower Power. Nawiązujemy do początków ruchu hipisowskiego, czyli końcówki lat 60 i pierwszej połowy lat 70. Jeżeli chcecie wczuć się rolę dzieci kwiatów, mamy kilka ciekawych propozycji na stroje hipisowskie dla niej i dla niego.

Jak zostać hipiską?

Strój powinien być kolorowy, w kwieciste lub psychodeliczne wzory. Powinien też być stosunkowo luźny, jak np. ta długa, hipisowska sukienka z charakterystycznymi, dzwonowatymi rękawami.

stroje hipisowskie - sukienka długa

Kolejna propozycja to również sukienka, tyle, że krótsza, na której widnieją kolorowe motywy pacyfek, czyli znaku rozpoznawczego hipisowskiej braci.

stroje hipisowskie - sukienka krótka

I jeszcze jeden, mocno rzucający się w oczy strój hipiski na który składają się kolorowe spodnie – dzwony, bluzka i charakterystyczna opaska na głowę. W takim przebraniu trudno być niezauważoną.

stroje hipisowskie - dla niej

Coś dla facetów

Stroje hipisowskie dla męskiej części imprezowiczów również powinny być kolorowe jak dzieci kwiaty. Dlatego świetnie sprawdzi się np. ten kostium w nieco psychodelicznym stylu…

stroje hipisowskie - multikolor

…a także to przebranie w trochę indiańskim klimacie, w którym będziecie wyglądać jak rasowy przedstawiciel ruchu Flower Power.

stroje hipisowskie - męski

Hipisi nie przejmowali się konwenansami, zatem różowe spodnie i kolorowa koszula również świetnie się sprawdzi jako strój hipisa. Szczególnie, że spodnie to modne w tym okresie dzwony, a na koszuli widnieją pacyfki.

stroje hipisowskie - dzieci kwiaty

To tylko niektóre stroje hipisowskie, które możecie znaleźć w naszym sklepie. Więcej podobnych przebrań, dodatków i gadżetów idealnych na imprezę w stylu dzieci kwiatów znajdziecie TUTAJ.

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!