1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Stroje Star Wars

maska chewbacca„Dawno temu w odległej galaktyce” – tak zaczyna się każda z części „Gwiezdnych Wojen”, jednak wcale nie trzeba podróżować w czasie ani przemierzać przestrzeni kosmicznej, by spotkać bohaterów tej kultowej serii filmowej. Wystarczy zorganizować przebieraną imprezę pod hasłem „Star Wars”, by przenieść charakterystyczny klimat oraz postacie znane z ekranu na nasz teren. Proponujemy więc kilka strojów, które przypadną do gustu fanom sagi Georga Lucasa.strój Amidala

Doskonałą zabawę z pewnością rozkręcą dowcipny i odważny przemytnik z planety Korelia, czyli Han Solo oraz jego oszczędzający na żyletkach przyjaciel Chewbacca, który jest przedstawicielem długowłosej rasy Wookiech. Odpowiednią atmosferę zapewni Jabba, który sam raczej nie tańczy, ale świetnie wie, co to znaczy dobra impreza. Ciekawie może wyglądać spotkanie Anakina Skywalkera ze swoim późniejszym wcieleniem, czyli mrocznym i tajemniczym Darthem Vaderem , który jak zwykle po kilku „głębszych” zapewne się zatnie powtarzając w kółko swoje „Luke, I am your father” i zacznie się siłować na rękę z niewielkim ciałem, za to wielkim duchem mistrzem Yoda.strój Jabba Atmosferę jak zwykle rozładuje piękna i zarazem niebezpieczna Padme Amidala, która potrafi postawić wszystkich do pionu wykorzystując swój urok osobisty oraz obawy pozostałych uczestników zabawy przed poznaniem jej „ciemnej strony”.

Zamiast po raz kolejny oglądać przygody bohaterów „Gwiezdnych Wojen” na ekranie spróbujcie więc wcielić się w ich role. Stroje Star Wars świetnie sprawdzą się podczas imprezy, zlotu fanów tych filmów lub przy innych, przebieranych okazjach, podczas których będziecie chcieli zwrócić na siebie uwagę. Trudno bowiem przejść obojętnie obok tych postaci.

Jakub
Uwielbia ludzi i dobrą zabawę. Wierzy, że każde spotkanie można zmienić w wyjątkowe party. Wystarczy odrobina fantazji, trochę pomysłów oraz kilka, odpowiednio dobranych „gadżetów”.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz