impreza na rozpoczęcie wakacji
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Tematyczna impreza na rozpoczęcie wakacji – 4 nasze pomysły

Impreza na rozpoczęcie wakacji pozwoli Wam wejść w ten ważny czas luzu, zabawy i odpoczynku z odpowiednim nastawieniem. Szczególnie, jeśli zorganizujecie tematyczne, przebierane party. Oto kilka naszych pomysłów, które mogą Was zainspirować.

Beach Party

Jeżeli wakacje kojarzą się Wam przede wszystkim z plażą i słońcem, zorganizujcie imprezę nawiązującą właśnie do tych klimatów. Jeżeli mieszkacie daleko od morza, a w okolicy nie ma nawet jeziora, nieważne. Liczy się, to stworzycie wyjątkową, plażową atmosferę, a uczestnicy zabawy ubiorą się tak, jakby wybierali się na egzotyczne Beach Party.

Beach party - gif


Flower Power

Wakacje to również czas, gdy możemy poczuć się wolni i niezależni, bez presji na osiąganie celów i walczenia o dobre wyniki. To idealny klimat, by nawiązać do klimatów Dzieci Kwiatów i zorganizować imprezę w hipisowskim stylu. Kolorowe, kwieciste stroje i rockowa muzyka pomogą Wam stworzyć odpowiednią atmosferę. Gitara, pokój i miłość – czy podczas wakacji potrzeba czegoś więcej?

Flower Power - gif


Dookoła świata

Kiedy możemy spełnić swoje marzenia o dalekich podróżach, jeśli nie w wakacje? Na początek, zanim wyruszymy w drogę proponujemy jednak zorganizować tematyczna imprezę, której uczestnicy przebiorą się za mieszkańców różnych zakątków naszego globu. Możliwości jest wiele, a zabawa z pewnością będzie należała do udanych.

Dookoła świata - gif


Kolorowe lata 80

Na koniec proponujemy podróż w czasie do kolorowych i trochę kiczowatych lat 80. Szalona zabawa w stylu retro w rytmie dawnych przebojów wprowadzi Was w odpowiedni luźny, wakacyjny klimat.

lata 80 - gif

A jakie są Wasze pomysły na imprezę inaugurującą wakacyjny sezon? Podzielcie się nimi w komentarzach.

baner do sklepu

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!