1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

4 czadowe kartki na 18 urodziny

18 urodziny to magiczny wiek, gdy cały świat stoi przed nami otworem. To również wejście w dorosłość i czas doskonałej, szalonej zabawy. Życzenia z tej okazji powinny być zatem złożone w nietypowy, zaskakujący i pozostający w pamięci sposób. Świetnie nadają się do tego personalizowane kartki na 18 urodziny. Zobaczcie nasze propozycje.Jeżeli osoba, do której adresujemy kartkę marzy o tym, by zostać gwiazdą, możemy sprawić, by trafiła na pierwszą stronę gazety. Kartka NOWOŚCI – OSIEMNASTKA z pewnością zrobi na niej wrażenie i będzie doskonałą pamiątką.

kartki na 18 urodziny - gazeta

Miłośnikom komiksów z pewnością przypadnie do gustu kartka I NAGLE 18. To może być wróżba zgodnie z którą impreza z okazji wejścia w dorosłość będzie bardzo wybuchowa. W środku kartki jest miejsce na zdjęcie oraz życzenia.

kartki na 18 urodziny - komiks

Ciekawym pomysłem są również kartki stylizowane na plakaty filmowe. Młodemu przystojniakowi możemy na przykład złożyć życzenia za pomocą zabawnej kartki CIACHO.

kartki na 18 urodziny - ciacho

Z kolei dziewczynom proponujemy kartkę personalizowaną PRADA nawiązującą do znanego filmu. Taka nietypowa pocztówka z pewnością zaskoczy i rozbawi adresatkę.

kartki na 18 urodziny - prada

To tylko niektóre nasze propozycje, które świetnie sprawdzą się jako kartki na 18 urodziny. Powyższe propozycje oraz wiele innych pomysłów na personalizowane kartki idealne na tę okazję znajdziecie na naszej stronie, TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz