życzenia na urodziny
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

4 najpiękniejsze życzenia urodzinowe

Życzenia urodzinowe to świetna okazja, by przekazać bliskiej osobie ciepłe słowa, wysłać jej dobrą energię i zapewnić o swojej pamięci. Czasami jednak trudno jest wyrazić to, co naprawdę chce się powiedzieć. Mamy zatem dla Was kilka propozycji życzeń, które mają w sobie pewną głębię i doskonale pasują na urodziny.

Szczęścia, by każdy dzień przynosił radość Radości, by uśmiech nie znikał z Twojej twarzy Uśmiechu, by przeganiał zmartwienia Beztroski, by żyć w pomyślności i zdrowiu Pomyślności i zdrowia, by realizować marzenia Spełnienia marzeń, by odnaleźć szczęście...

Wszystko, co tylko radością zwie się, Niechaj Ci Anioł na skrzydłach niesie, Los niech Ci spełnia każde żądanie, A życie rajem niech Ci się stanie! Nie znaj, co troska - niech wszystko zgoła Tylko Ci szczęściem świeci dokoła! A łódź, co Cię niesie na życia fali, Niech z każdej burzy Ciebie ocali!

Obserwuj świat szeroko otwartymi oczami, ponieważ największe sekrety ukryte są w najbardziej nieprawdopodobnych miejscach. Ci, co nie wierzą w magię świata – nigdy ich nie odkryją. Życzę Ci wiary.

Twoje Urodziny są wyjątkowym dniem, w którym pragnę życzyć Ci wspaniałych ludzi na Twojej drodze, przyjaznych gestów, którymi będą Cię obdarzać, bezchmurnego nieba w Twoich snach, barwnej wiosny w Twoim sercu, śpiewu słowika w Twoich marzeniach oraz wiecznej młodości Twojej duszy!

Jeżeli wybraliście odpowiednie życzenia urodzinowe, warto pomyśleć o formie ich przekazania. Doskonale nadają się do tego nasze personalizowane kartki na urodziny, które znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz