zabawne kartki urodzinowe
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

4 nietypowe, zabawne kartki urodzinowe

Kartka na urodziny to nie zwykła pocztówka z garścią życzeń, lecz platforma, dzięki której możemy powiedzieć bliskiej nam osobie, że jest dla nas ważna i że o niej pamiętamy. Nie musimy jednak robić tego w patetyczny, poważny sposób. Oto kilka pomysłów na zabawne kartki urodzinowe, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy adresata i poprawią mu humor w ten ważny dla niego dzień.Lata nam lecą i nic na to nie poradzimy. Pozostaje nam się pośmiać z siebie i upływu czasu. Idealnie nadaje się do tego kartka BUTY, dzięki której uśmiechnie się każdy solenizant. Szczególnie, gdy ma do siebie nieco dystansu.

zabawne kartki urodzinowe - buty

Kolejna kartka urodzinowa z przymrużeniem oka to ZADZWOŃ PO PORADĘ. Wystarczy zamieścić na niej zdjęcie wybranej osoby oraz tekst, który znajdzie się na ogłoszeniu. Efekt zaskoczenia gwarantowany.

zabawne kartki urodzinowe - porada

A może zafundować komuś na urodziny zdjęcie na pierwszej stronie gazety? Nic prostszego. Możecie to zrobić dzięki kartce SKANDAL – to od Was zależy jaka fotografia oraz jaki tekst znajdzie się na tej okładce.

zabawne kartki urodzinowe - gazeta nowości

Dla jednych są synonimem męskości, dla innych obciachu. Dzięki kartce WĄSY możecie je dorobić każdemu. Jest to bardzo nietypowa kartka urodzinowa, która zapewne zrobi wrażenie na obdarowanej osobie i będzie dla niej świetną pamiątką.

zabawne kartki urodzinowe - wąsy

To tylko niektóre, zabawne kartki urodzinowe dostępne na naszych stronach. Powyższe przykłady oraz wiele innych propozycji kartek personalizowanych idealnych na tę okazję możecie znaleźć TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz