śmieszne życzenia na 18 urodziny
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

4 śmieszne życzenia na 18 urodziny

Wchodzenie w dorosłość to czas radości i doskonałej zabawy. W tym duchu powinny być również składane śmieszne życzenia na 18 urodziny. Oto kilka propozycji na nietypowe i pozostające w głowie, rymowane teksty, które świetnie się sprawdzą na tę okazję i wprowadzą solenizantów w doskonały nastrój.

18 życzeń na 18-ste urodziny: Rozsądku w życiu, Umiaru w piciu, Dobrego zdrowia, Pieniędzy mrowia, Ciągłej radości, Szczęścia w miłości, Przyjaciół nowych, Snów kolorowych, Rodzinki licznej, Pociechy ślicznej, Wspaniałej pracy, Wysokiej płacy, Domu z ogrodem, Psa z rodowodem, Pomysłów wielu, Dojścia do celu, Rekordów bicia i … 100LAT ŻYCIA!!!

Do odważnych świat należy. Uwierz w siebie! Stań przy sterze! Zawiń w nowym życiu porty. Niech serce będzie Ci mapą, A Uśmiech paszportem.

 ♦

Na roczek - czerwony smoczek. Na trzy latka - "Chatka Puchatka". Na pięć latek - parostatek. Na siedem lat - rowerek "Skrzat" A na osiemnastkę co? Harley, skóra to jest to! Ćwieki, chromy, zimna stal. Dajesz kopa, no i w dal!

 ♦

Taki dzień się zdarza raz, dziś balanga na full gaz. Nie poddamy się browarom, muza niech gra pełną parą. Niech sąsiedzi walą w ściany, bo Ty drogi nasz kochany informujesz cały świat, że masz 18 lat!

Jeżeli znaleźliście odpowiednie, śmieszne życzenia na 18 urodziny, warto się również zastanowić nad ich przekazaniem. Jeżeli chcecie to zrobić w nietypowy i charakterystyczny, proponujemy urodzinowe kartki personalizowane, które z pewnością zaskoczą adresatów i będą dla nich świetną pamiątką. Znajdziecie je TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz