18 urodziny dziewczyny
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Dekoracje na 18 urodziny dziewczyny – 5 naszych sugestii

O czym marzy dziewczyna, gdy dorastać zaczyna? Z pewnością o wyprawieniu niepowtarzalnej osiemnastki 😉 I rzeczywiście, w dorosły wiek trzeba wejść w przytupem, a symboliczne, imprezowe pożegnanie z dzieciństwem powinno utkwić w naszej pamięci. Dlatego, organizując imprezę z tej okazji powinniśmy zadbać o klimat, który zrobi wrażenie na uczestnikach zabawy. Elementem niezbędnym do osiągnięcia tego celu są odpowiednie dekoracje na 18 urodziny dziewczyny. Na co warto postawić? Zobaczcie kilka naszych porad.

Różowo mi, czyli dziewczęcy wdzięk

Dla jednych różowe dekoracje na osiemnastkę mogą się wydawać nieco infantylne, ale naszym zdaniem świetnie się sprawdzają. W końcu jest to impreza, podczas której ostatni raz możemy poczuć się jak dziewczynki. Nie chodzi nam oczywiście o bijący po oczach jaskrawy róż, który „opanuje” przestrzeń, lecz ciekawie wkomponowane elementy dekoracji w różowych odcieniach.

18 urodziny dziewczyny - dekoracje

Elegancko, ale nie pompatycznie

18 urodziny dziewczyny - stółWchodzimy w dorosłość, więc powinno być elegancko, ale z drugiej strony pamiętajmy, żeby od razu nie stetryczeć 😉 Postarajmy się zatem, by udekorować miejsce imprezy z klasą, ale jednocześnie w młodzieńczym temperamentem. Przy odrobinie chęci z pewnością uda Wam się połączyć te dwie, na pozór skrajne opcje.

Ważny wiek – pokaż to!

Osiemnastka to doskonały wiek, zatem nie krępujmy się przypominać wszystkim uczestnikom imprezy, ile właśnie kończymy lat oraz o tym, że właśnie świętujemy wyjątkowe urodziny. Niech ta magiczna liczba pojawi się na jak największej liczbie ozdób i gadżetów, które wykorzystacie do przygotowania wystroju miejsca zabawy. Oto kilka produktów z naszego sklepu, które idealnie sprawdzą się na tę okazję.

18 urodziny - talerzykiTalerzyki z „osiemnastką” nawiązujące do znaku ograniczenia prędkości idealnie pasują na imprezę z okazji wejścia w dorosłość.KUP >>
18 urodziny - girlandaTen sam motyw umieszczony na girlandzie urodzinowej doskonale sprawdzi się jako charakterystyczna i rzucająca się w oczy dekoracja wisząca.KUP >>
18 urodziny - happy birthday

Happy Birthday, czyli uniwersalne hasło, na które zawsze znajdzie się miejsce podczas imprezy urodzinowej – proponujemy za zatem w formie baneru…

KUP >>
18 urodziny - dekoracja tortu

…a także w formie ozdoby przytwierdzonej do patyków, która bardzo fajnie będzie się prezentować w formie dekoracji tortu i nie tylko.

KUP >>

Zastawa jednorazowa, czyli praktyczna ozdoba

Podczas osiemnastki najważniejsza jest zabawa – również dla solenizantki. Od początku zatem planujmy imprezę w taki sposób, by za wiele się podczas niej nie narobić. Idealnym rozwiązaniem są w tym przypadku jednorazowe talerzyki czy kubeczki, które są mega praktyczne, a jednocześnie – jeśli wybierzemy odpowiednią kolekcję – doskonale pełnią funkcję dekoracji stołu.

18 urodziny dziewczyny - zastawa

Szwedzki stół – główny punkt imprezy

No właśnie – to wokół stołu często toczy się impreza, zatem w tym miejscu Warto umieścić większość dekoracji na 18 urodziny, nawiązujących do Waszego święta. Oczywiście najlepiej jest zaserwować gościom dania i napoje w formie bufetu, bo podczas osiemnastki nie chodzi o siedzenie przy stole, lecz o dobrą zabawę. I tego właśnie Wam życzymy!

Jakub
Uwielbia ludzi i dobrą zabawę. Wierzy, że każde spotkanie można zmienić w wyjątkowe party. Wystarczy odrobina fantazji, trochę pomysłów oraz kilka, odpowiednio dobranych „gadżetów”.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz