1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Koszulki urodzinowe

koszulki urodzinowe - branieNasze życie coraz częściej składa się z pracy i obowiązków. Nie możemy dać się wciągnąć w kierat codzienności, bo ani się obejrzymy, a nasze życie stanie się monotonne i nudne! Tym samym, warto odpowiednio celebrować każdą, nawet najmniejsza, okazję do zabawy. Dekoracje, przebrania, sprawdzają się idealnie. Doskonałym uzupełnieniem takiej sytuacji są wszelkie oryginalne, zabawne, ciekawe gadżety. Wyśmienitym pomysłem na prezent, czy też podkreślenie ważnego dla nas wydarzenia, takiego jak np. urodziny, są koszulki urodzinowe ze śmiesznymi nadrukami.

koszulki urodzinowe - stary aleTo idealny pomysł na prezent dla jubilata, chyba jeden z bardziej osobistych. „Urodziny Marka”, „ Życie zaczyna się po …”, „ Osiemnastka Justyny”. Pokazuje, że osoba obdarowująca, faktycznie zadała sobie sporo trudu, żeby znaleźć coś nietuzinkowego, co będzie doskonałą pamiątką a przy tym wyrazem sympatii. Z drugiej strony, koszulki urodzinowe, to również ciekawy pomysł na prezenty dla gości. koszulki urodzinowe - osiemnastkaWyobraźmy sobie imprezę na której wszyscy ubrani są w takie same koszulki? Rewelacyjny pomysł a później, bardzo ciekawa pamiątka z imprezy. Takie rzeczy przechowuje się latami, by można było wspominać.

Koszulki urodzinowe to nie jedyny pomysł, równie dobrze, koszulka game overmogą być to również koszulki z nadrukami okolicznościowymi. Mogą dotyczyć takich wydarzeń, jak wieczór panieński lub kawalerski. Żartobliwe napisy, z podtekstami erotycznymi, na taką okoliczność są po prostu idealne. W przyszłości, nie raz taka koszulka zostanie wyjęta, by można było powspominać radosne wydarzenia. By chociażby na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości, wystarczy naprawdę niewiele. Trochę pomysłowości, poczucie humoru, a później pozostają wspomnienia na długie lata. Koszulki urodzinowe (i nie tylko) z pewnością zrobią odpowiednie wrażenie.

Jakub
Uwielbia ludzi i dobrą zabawę. Wierzy, że każde spotkanie można zmienić w wyjątkowe party. Wystarczy odrobina fantazji, trochę pomysłów oraz kilka, odpowiednio dobranych „gadżetów”.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz