Zaproszenia na urodziny
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Zaproszenia na urodziny

zaproszenia na urodzinyOrganizując urodziny warto zadbać o pewne szczegóły, które mają wpływ na ogólny ogląd imprezy. Jedną z pierwszych rzeczy, na które warto zwrócić uwagę jest odpowiednia forma zaproszenia naszych gości. Powinno nawiązywać ono do charakteru i stylu zabawy, wywołać uśmiech na twarzach odbiorców i od razu wprowadzać ich w odpowiedni, imprezowy nastrój. Na naszej stronie znajdziecie ciekawe pomysły na personalizowane zaproszenia na urodziny. Oto kilka z nich.

Na początek proponujemy urodzinowe zaproszenie z dużym zdjęciem solenizanta. Jeżeli dobierzemy odpowiednią, uśmiechniętą fotografię, nikt nie ośmieli się odmówić przyjścia na imprezę.

zaproszenia na urodziny - ze zdjęciem

Jeżeli chcemy, by urodziny były swojego rodzaju podróżą sentymentalną, jej uczestnicy powinni otrzymać taki właśnie bilet.

zaproszenia na urodziny - bilet
Na tym zaproszeniu możecie umieścić aż trzy zdjęcia. Świetnie zatem sprawdzi się w sytuacji, gdy organizujemy urodziny wspólnie z innymi osobami.

zaproszenia na urodziny - impreza
Z kolei to zaproszenie pozwoli nam pokazać, że mimo upływu wieku nasz solenizant lub solenizantka wcale się tak bardzo nie zmienili. Przynajmniej jeśli chodzi o uśmiech i błysk w oku.

zaproszenia na urodziny - wcześniej i teraz

Gdy natomiast zamierzacie wprowadzić do organizacji urodzin nieco dramaturgii, świetnie sprawdzi się zaproszenie stylizowane na list od porywacza. Każdy z gości, której je otrzyma z pewnością zjawi się w umówionym miejscu z okupem w postaci urodzinowego prezentu.

zaproszenia na urodziny - porwanie

Zaproszenia na urodziny mogą przybierać różne formy. Najważniejsze jest jednak, by w ciekawy sposób informowały o imprezie i zachęciły gości do uczestniczenia w zabawie i spędzenia tego ważnego wieczoru z solenizantem. Powyższe propozycje oraz wiele innych pomysłów na personalizowane zaproszenia znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz

Znajdź nas na Instagramie!