urodziny dziecka w ogrodzie
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

Jak zorganizować urodziny dziecka w ogrodzie

Kinderbal dużo lepiej sprawdza się na świeżym powietrzu, niż w czterech ścianach. Jeżeli zatem mamy taką możliwość i pozwala na to pogoda, warto zorganizować urodziny dziecka w ogrodzie, gdzie mamy zapewnioną większą przestrzeń i swobodę. Oto kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę decydując się na organizację tego typu przyjęcia.PomysłJeżeli organizujemy urodziny dziecka, warto jest pomyśleć o temacie przewodnim. Dziki Zachód, piraci, wróżki, kucyki czy ulubione bajkowe postacie to tylko kilka pomysłów. Ważne jest, by motyw przyjęcia nawiązywał do tego, czym obecnie interesuje się nasze dziecko. Podpowiedzi ciekawych tematów znajdziecie TUTAJ.

urodziny dziecka w ogrodzie - pomysł

DekoracjeGdy mamy już temat kinderbalu, czas zastanowić się nad odpowiednimi dekoracjami. W ogrodzie świetnie się sprawdzą girlandy, lampiony oraz balony. Zadbajmy też o jednorazowe talerzyki, kubeczki i serwetki nawiązujące do naszego motywu przewodniego. Ciekawym pomysłem są dekoracje personalizowane, które możemy dostosować do konkretnej osoby.

urodziny dziecka w ogrodzie - dekoracje

Jedzenie i napojeW przypadku jedzenia i napojów podczas urodzin dziecka w ogrodzie warto jest postawić na prostotę. Możemy rozpalić grilla i zaserwować maluchom niewielkie kiełbaski lub piersi drobiowe, a do tego postawić przekąski w postaci kolorowych kanapek, owoców i warzyw, popcornu czy babeczek. Pamiętajmy przy tym, że im więcej jedzenia wystawimy na zewnątrz, tym więcej przyciągniemy owadów. Szczególnie chodzi tu o słodkie przekąski. Jeżeli natomiast serwujemy napoje, postawmy na zamykane butelki.urodziny dziecka w ogrodzie - jedzenieGry i zabawyDzieci na świeżym powietrzu zawsze znajdą sobie coś do zabawy, ale warto zapewnić im pewne atrakcje podczas kinderbalu. Mogą to być klasyczne gry i zabawy lub zabawy dla dzieci nawiązujące do ich ulubionych bohaterów albo tematu imprezy. Podczas urodzin dziecka w ogrodzie świetnie sprawdza się także PINIATA.urodziny dziecka w ogrodzie - piniataWięcej pomysłów oraz ciekawe produkty, które doskonale nadają się na urodziny dziecka w ogrodzie i nie tylko znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz