ozdoby wielkanocne
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...

5 najciekawszych ozdób wielkanocnych

Wielkanoc to czas radości, więc przygotowując się do tych świąt warto postawić na dekoracje wesołe i kolorowe, które sprawią, że na twarzach naszych gości pojawi się uśmiech. Niektóre z nich możemy wykonać samodzielnie, ale czasami warto postawić na charakterystyczne, przykuwające wzrok, gotowe ozdoby wielkanocne. W naszym sklepie znajdziecie sporo pomysłów na tego typu produkty, Oto kilka z nich.Na święta doskonale pasują dekoracje wiszące, np. papierowe rozety w stylu wielkanocnym mocowane na sznureczkach. Tego typu ozdoby z pewnością wprowadzą nieco kolorytu i radości.

ozdoby wielkanocne - rozety wiszące

Podobnie zresztą jak kolejna nasza propozycja, również w postaci dekoracji wiszącej. Zabawne kurczaczki zwisające z sufitu na plastikowych, metalicznych świderkach zapewne zrobią wrażenie na gościach i nieco ożywią świąteczne pomieszczenie.

ozdoby wielkanocne - wiszące kurczaczki

Mamy też ozdoby wielkanocne, które świetnie pasują na świąteczny stół. Stojak na pisanki będzie się na nim doskonale prezentował i zapewne pojawią się w nim najpiękniejsze, kolorowe jajka.ozdoby wielkanocne - stojak na pisankiDo dekoracje wielkanocnego stołu przyda się także wesołe, kolorowe konfetti z motywami kurczaczków, króliczków, kwiatów czy pisanek.

ozdoby wielkanocne - konfetti

Na koniec mamy papierowe ozdoby wielkanocne, które możecie umieścić na oknie, na ścianie lub w jakimkolwiek innym miejscu, które przyjdzie Wam do głowy. W zestawie jest aż 30 dekoracji o różnych rozmiarach.

ozdoby wielkanocne - dekoracje papierowe

To tylko kilka pomysłów na dekoracje wielkanocne, które można kupić w naszym sklepie. Powyższe produkty oraz wiele innych ozdób, gadżetów, strojów i dodatków idealnych na tę okazję znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
wpDiscuz